Назад
Міжнародний журнал із питань інсульту
Всесвітня організація інсульту (WSO) підтримує Супергероїв FAST

Розпізнавання ознак інсульту і швидкий доступ до лікування необхідні для порятунку життів та полегшення наслідків для осіб, які пережили інсульт. Розповсюдження інформаційної кампанії «Супергерої FAST», є основним напрямком роботи «Світової кампанії проти інсульту» та членів WSO у різних країнах світу. Однак однією з важливих аудиторій (яку раніше не включали у програми з підвищення обізнаності), але якій можна донести цю інформацію, є діти.

Незважаючи на те, що кількість випадків інсульту у дітей є суттєво нижчою, ніж у дорослих, ризик інсульту протягом життя становить 1 до 4, тому навчання дітей тому, як виглядає інсульт і що робити у невідкладному випадку, може стати фактором, який рятує життя.

Саме тому WSO підтримала програму «Супергерої FAST» і буде працювати над впровадженням цієї дошкільної освітньої ініціативи та над оцінкою її результатів, а також надасть допомогу з локалізацією ресурсів та заходів для громад у різних куточках світу.

У рамках програми «Супергерої FAST» була створена анімована навчальна програма з використанням дійових осіб. Головним героєм цієї програми є Чарлі, який стає «Супергероєм FAST», і дізнається, як перемогти Лиходія Тромба, рятуючи життя своїх супергероїв — дідусів і бабусі. Ресурси, призначені для використання у класі, розраховані на відповідний вік та містять навчальні матеріали, такі як короткі анімаційні фільми, заняття на уроках та роздаткові матеріали, призначені для того, щоб донести інформацію додому. Є навіть ідея допомогти школам та спільнотам зібрати кошти, і спрямувати їх на розширену участь, забезпечивши функціонування програми протягом більш тривалого часу.

Президент Всесвітньої організації інсульту (WSO) Міхаель Брайнін так висловився щодо партнерства: «Ми дуже раді запустити цю програму, яка, як ми сподіваємося, надасть можливість не лише донести інформацію, що рятує життя, але й допоможе нам зрозуміти, яким чином краще налагодити роботу з дітьми, щоб покращувати обізнаність населення про інсульт та алгоритм діагностування FAST».

Ян ван дер Мерве, керівник проєкту в рамках Ініціативи Angels у Європі, яка підтримує програму «Супергерої FAST», прокоментував: «За час роботи Ініціативи Angels ми зрозуміли, що існує дві проблеми, які потрібно вирішити. Перша: пацієнти надто пізно прибувають на лікування. Це може бути наслідком неправильно встановленого діагнозу, або ж симптоми не вважалися достатньо серйозними для того, щоб напрвити пацієнта до лікарні. Друга серйозна проблема — надто багато пацієнтів зверталися до лікарень, які не були готові надати допомогу пацієнтам з інсультом, і ці лікарні приймали таких пацієнтів. Обидві ці помилки дуже часто призводять до суттєвого погіршення наслідків інсульту. Щоб допомогти вирішити ці проблеми, Ініціатива Angels підтримала факультет освітньої та соціальної політики Університету Македонії в розробці програми «Супергерої FAST».

Інсульти забирають життя, і шляхом залучення дітей та членів їхніх родин ми можемо зробити щось, щоб бути якомога краще рідготованими до інсульту на випадок, якщо він станеться. Ця відмінність може являти не тільки відмінність між життям і смертю, але й між «звичним життям» і «життям з довічною інвалідністю».

Пілотні програми «Супергерої FAST» будуть розпочаті у партнерстві зі Всесвітньою організацією інсульту (WSO) у низці країн, зокрема у Бразилії, Сінгапурі і Південно-Африканській Республіці. Для додаткової інформації про участь у програмі «Супергерої FAST» WSO просимо звертатися за адресою campaigns@world-stroke.org

Далі
Назад
X
ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ 

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
<
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software