КАМПАНІЯ В ДІЇ
Школи з понад 20-ти країн світу разом формують багатомільйонну спільноту з однією великою місією — врятувати бабусь і дідусів.
ТАБЛИЦЯ ЛІДЕРІВ
Чи зможуть ваша дитина та її школа стати одними з провідних Супергероїв FAST у світі?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СВІТОВИЙ РЕКОРД
Did you know the FAST Heroes campaign holds a GUINNESS WORLD RECORD™ title?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СТОРІНКА СПІЛЬНОТИ
Надихайтеся прикладом звичайних людей, які розпочинають величезні зміни у житті інших.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КНИГИ
На цьому вебсайті є п’ять інтерактивних електронних книг, які допоможуть дітям пройти навчальну програму Супергероїв FAST.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ТАБЛИЦЯ ЛІДЕРІВ
У списку лідерів показані всі школи, які беруть участь у кампанії.
Діти можуть допомогти своєму класу і школі піднятися вище в таблиці лідерів, заробляючи бали за навчання батьків у розділі «Базовий табір», а також заповнивши електронні книги і встановивши особистий рекорд в онлайн-іграх. Бали кожної дитини додаються до балів її класу та школи, тож до роботи!
ФІЛЬТР:
ШКОЛАКРАЇНАМІСТОБАЛИ
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 128649020
2
ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 63980410
3
СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 21940568
4
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 7110546
5
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5685259
6
E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 2751567
7
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2750787
8
Gymnázium Angely Merici Trnava 1887947
9
??????? Αθήνα 1879206
10
Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 1717980
11
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1710659
12
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 1537467
13
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 1380856
14
Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 1082594
15
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1069485
16
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 1050386
17
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1042494
18
Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 950216
19
Základná škola Korňa Základná škola Korňa 869358
20
Simon Rodriguez Quito 859977
21
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 782956
22
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 780662
23
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
24
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 748179
25
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 744462
26
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 744405
27
10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 722532
28
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 713053
29
Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 710574
30
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 666474
31
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 666111
32
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 638221
33
Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 628212
34
Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 625187
35
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 624391
36
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 568966
37
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 568354
38
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 557843
39
Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 552452
40
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 552404
41
Орелецька гімназія Село Орелець 534382
42
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 516876
43
SZS UNES Nitra 510560
44
Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 498096
45
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 492006
46
SP Wydminy Wydminy 483370
47
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 483129
48
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 478818
49
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 478076
50
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
51
Centro Escolar de Lijó Barcelos 474687
52
Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 469976
53
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 462052
54
НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 458255
55
26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 449314
56
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 447258
57
Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 440152
58
Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 429788
59
Materská škola Láb Láb 423030
60
КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 421966
61
Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 410994
62
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 410752
63
ОУ "Никола Обретенов" Русе 400007
64
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 397246
65
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 390223
66
КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 390202
67
6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 387439
68
ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 387227
69
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 386291
70
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
71
"Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 385421
72
II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 384437
73
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 378678
74
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 375572
75
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 370406
76
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 363230
77
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
78
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 342740
79
СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 342282
80
Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 340928
81
Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 337736
82
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 333196
83
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 331910
84
Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 323589
85
Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 310272
86
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 302822
87
Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 301374
88
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 298552
89
Základná škola Polomka Polomka 293810
90
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 291750
91
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 285641
92
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 284462
93
Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 282824
94
Henkel škôlka Bratislava 281711
95
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 280177
96
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 276616
97
Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 274702
98
Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 274292
99
Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 273788
100
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 272212
101
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N42 Харківської міської ради Харків 268286
102
ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 265850
103
ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 264530
104
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 255542
105
FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 253657
106
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
107
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 250992
108
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
109
Woodcrest Public School 243154
110
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 241560
111
13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 241434
103
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
113
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 231568
114
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 228675
115
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228394
116
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 227890
117
18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 216414
118
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 215366
119
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
120
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 209748
121
Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 208930
122
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 208790
123
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206600
124
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 206443
125
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 202651
126
5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 194850
127
Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 194073
128
ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 193748
129
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 192344
130
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів #7 ( Ліцей #7) Прилуцької міської ради Чернігівської області Прилуки(Чернігівська обл., Прилуцький р-н) 190896
131
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 186444
132
Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 182304
133
ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 180394
134
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 176804
135
ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 175262
136
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 174866
137
ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 172070
138
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 170720
139
CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 169800
140
Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 165690
141
ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 159360
142
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
143
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 157268
144
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
145
ДГ ЗВЪНЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 156164
146
Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 155436
147
Лісовицький ліцей Лісовичі 154644
148
Великокринківський ліцей Глобинської міської ради Полтавської області с. Великі Кринки 153724
149
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 153568
150
Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 153410
151
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 150258
152
ZŠ Hôrka Hôrka 50 149572
153
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 149562
154
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 149212
155
Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 140832
156
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 140722
157
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
158
Brackenfell Primary Cape Town 138918
159
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 138784
160
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 135100
161
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 134952
162
ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 133074
163
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 132582
164
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128298
165
47 орта мектеп Қала 127902
166
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 127586
167
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 127418
168
Școala Gimnazială Nr 80, București București 127050
169
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 126368
170
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 126148
171
ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 123976
172
47 орта мектеп Тараз қаласы 121912
173
НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 121722
174
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
175
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 120916
176
Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 119458
177
26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 118136
178
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117866
179
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 117654
180
Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 117026
181
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 116729
182
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 115478
183
КГУ « Гимназия 1» Караганда 115376
184
Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 114558
185
The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 114190
186
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 112722
187
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 112468
188
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 111660
189
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
190
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 110310
191
III ОУ "Д. БЛАГОЕВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 108208
192
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 107722
193
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 107678
194
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 107134
195
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 106154
196
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 105392
197
Szent László ÁMK Baja 103702
198
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 103158
199
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 102129
200
Гірниківський ліцей Ратнівської селищної ради с. Гірники, Ковельський район 101532
201
Escola do Sardão Rua do Lameiro 101494
202
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
203
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
204
Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 100716
205
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
206
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 99888
207
Birštono gimnazija Birštonas 98408
208
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
209
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu Liptovský Mikuláš 97160
210
ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 94388
211
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 94117
212
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 93942
213
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 92804
214
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 91543
215
ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 91320
216
СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 90968
217
Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 90572
218
ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 90096
219
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
220
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 89026
221
НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 88276
222
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 88018
223
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 87711
224
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 87560
225
Завадківський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів Козівської сільської ради Львівської області с.Завадка Вулиця Шевченка, будинок 71 Стрийський район Львівська область 87216
226
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 87080
227
Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 87022
228
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 86713
229
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 86476
230
Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 85834
231
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
232
ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 83578
233
СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 83356
234
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
235
КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 82783
236
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 81954
237
ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 81705
238
ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 81174
239
Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 79840
240
Grundaskóli Espigrund 79182
241
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém- EB Frei André da Veiga Santiago do Cacém 79172
242
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
243
КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 78918
244
Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 78728
245
Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 77800
246
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
247
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 76285
248
Przedszkole nr 215 Warszawa 76109
249
ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 76044
250
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
251
ТЕСТ за училище София 75500
252
Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla Kauno r. Lapės 75010
253
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 74684
254
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 74568
255
3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 74552
256
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
257
Ліцей с. Голендри С. Голендри 72362
258
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
259
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 71744
260
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 71718
261
Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 71616
262
Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 71484
263
ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 71320
264
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 71234
265
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 71104
266
Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 70912
267
Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 70582
268
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΡΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 70408
269
ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 70328
270
ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 70040
271
Херсонська гімназія №1 Херсон 70030
272
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 69888
273
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
274
Hlíðarskóli Akureyri 68784
275
Colégio do Rio Portimão 68774
276
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68770
277
Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 68734
278
Babtų gimnazija Babtai 68626
279
Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 68480
280
ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 68340
281
ZŠ Karpatská Svidník 67494
282
ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 66808
283
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
284
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 66400
285
16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 66242
286
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 66096
287
ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 65994
288
Rokų mokykla-darželis Kauno rajonas 65700
289
ДГ "ЗЛАТНА РИБКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 65312
290
Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 65222
291
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 64387
292
ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 64000
293
ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 63760
294
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 63000
295
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 62102
296
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 62089
297
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 61980
298
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 61966
299
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 61901
300
ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 61712
301
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 61656
302
ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 61600
303
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
304
ОЗО "Гребінківський ліцей" Гребінки 61470
305
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
306
ДГ КОСМОНАВТ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
307
VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
308
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 60917
309
ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 60600
310
Escola Básica Ria Formosa Faro 60408
311
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 60200
312
ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 60000
313
ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 60000
314
ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 60000
315
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 59844
316
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
317
Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 59198
318
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 59100
319
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
320
ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 58835
321
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
322
Vatnsendaskóli Kópavogur 58048
323
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
324
Colegio La Asunción (León) León 56984
325
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 56980
326
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 56662
327
Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 56510
328
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
329
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 55951
330
Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 55738
331
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 55704
332
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Харківської міської ради Харківської області Харків 55470
333
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 55326
334
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 55270
335
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
336
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 54910
337
ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 54700
338
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
339
45 Київ 54417
340
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 54400
341
MŠ Osloboditeľov Humenné 54346
342
EB Cruz de Argola Guimarães 54224
343
Littleland ΚΔΑΠ Παλαιόκαστρο 54124
344
16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 54040
345
ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 53328
346
Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 53200
347
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 53040
348
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 52812
349
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
350
Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 52544
351
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 52442
352
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51978
353
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
354
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 51953
355
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
356
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
357
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 51012
358
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 51001
359
Новодачинський ліцей Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області с.Нова Дача 50720
360
#17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 50600
361
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 50440
362
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 50084
363
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
364
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 50000
365
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 49850
366
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
367
Стрийська початкова школа №12 Стрий 49600
368
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 49495
369
26.СУ "Йордан Йовков" София 49443
370
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 49374
371
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 49129
372
Základná škola v Lozorne Lozorno 49120
373
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 48863
374
Dr. Béres József Általános Iskola Budapest 48756
375
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
376
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 48041
377
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 47980
378
Școala Gimnazială,,Theodor Aman ” Strada George Topârceanu,nr.3 47886
379
Пирятинський ліцей #6 м. Пирятин Полтавська обл. 47820
380
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 47760
381
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 47566
382
ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №95 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, 61Г 47538
383
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 47400
384
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 47396
385
Základná škola Štefana Závodníka Pružina 47243
386
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
387
ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 47056
388
Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 46800
389
ОУ „Мати Болгария” - гр. Казанлък КАЗАНЛЪК 46556
390
ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 46400
391
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 46377
392
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 46001
393
№72 мектеп-лицейі Астана қаласы 46000
394
ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 46000
395
Escola Catalunya Sabadell 45836
396
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ШУМЕН Шумен 45800
397
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 45798
398
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
399
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
400
Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 45752
401
ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 45600
402
КГУ ОШ #55 Алматы 45500
403
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 45406
404
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
405
ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45400
406
Достық орта мектебі Ақсу 45400
407
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 45331
408
EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 45000
409
Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 45000
410
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 45000
411
EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 45000
412
ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45000
413
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
414
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 44750
415
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
416
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 44420
417
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 44100
418
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 43787
419
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
420
CEIP QUEVEDO León 43600
421
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43276
422
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
423
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
424
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42910
425
Základná škola Spisska Nova Ves 42686
426
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
427
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Λέσβου Ταξιάρχες Λεσβου 42450
428
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
429
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
430
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 42072
431
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
432
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
433
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 41800
434
Highbury Primary Cape Town 41656
435
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 41626
436
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
437
Ліцей №66 ЛМР Львів 41400
438
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 41295
439
ZŠ s MŠ Častá Častá 41200
440
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 41140
441
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 41060
442
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
443
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 40941
444
QUANTUM STEM Нур-Султан 40900
445
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 40858
446
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 40800
447
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 40715
448
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 40499
449
ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 40400
450
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
451
BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 40200
452
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 40200
453
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
454
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 40141
455
C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 40100
456
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
457
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
458
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
459
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
460
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 40000
461
КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 40000
462
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
463
ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-с. МАДАРА, общ. ШУМЕН ШУМЕН 40000
464
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 40000
465
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 40000
466
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
467
ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 39820
468
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
469
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
470
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
471
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 39299
472
CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 39200
473
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 39001
474
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 38980
475
Základná škola Trebišov 38947
476
"Saulė" Joniškis 38899
477
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 38736
478
EB 1 Arganil Arganil 38692
479
Colegio Almedina Córdoba 38600
480
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 38450
481
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
482
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
483
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
484
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 37959
485
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
486
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 37872
487
Stapaskóli Reykjanesbær 37800
488
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 37759
489
Grădinița 256 București 37600
490
ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 37600
491
ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 37540
492
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
493
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 37512
494
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
495
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 37427
496
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
497
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37300
498
Duhova škôlka Bratislava 37232
499
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 36982
500
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
501
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
502
ZŠ Pugačevova Humenné 36810
503
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
504
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 36780
505
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
506
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΒΑΔΑΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΔΕΣ, 49081, ΚΕΡΚΥΡΑ 36660
507
Міцівецька гімназія с. Міцівці 36600
508
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 36577
509
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
510
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
511
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 36290
512
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
513
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
514
Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 36022
515
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
516
ДГ СМЕХОРАНИ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 36000
517
Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 35960
518
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
519
Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Garliava 35800
520
ДГ 25,,Ален мак" Стара Загора 35800
521
N33Қ.Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Атырау қаласы 35800
522
Училище за талантливи деца София 35800
523
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 35800
524
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
525
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
526
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 35539
527
Materská škola Košice 35460
528
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 35410
529
ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 35400
530
ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 35400
531
ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 35400
532
Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 Херсонської міської ради" Херсон 35360
533
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 35300
534
ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 35300
535
ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 35200
536
3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 35200
537
ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 35200
538
Jardim das Sementinhas Viseu 35200
539
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
540
Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 35000
541
Școala Gimnazială Sântana Sântana 35000
542
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
543
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 35000
544
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galați 35000
545
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
546
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
547
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
548
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 35000
549
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
550
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 35000
551
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
552
Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 35000
553
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 35000
554
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 35000
555
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 35000
556
Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 35000
557
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
558
Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 35000
559
ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 35000
560
English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 35000
561
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Περαία - Θεσσαλονίκης 35000
562
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - с. КНИЖОВНИК, общ. ХАСКОВО Хасково 35000
563
ОУ " Христо Ботев" с, Съдиево с. Съдиево 35000
564
Раденицький ЗЗСО І-ІІ ст. Раденичі 35000
565
ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 35000
566
ДГ СНЕЖАНКА - с. ИВАНСКИ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
567
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 35000
568
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 35000
569
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35000
570
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 35000
571
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
572
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 35000
573
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
574
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 34980
575
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 34838
576
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 34765
577
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 34685
578
Lugoj, SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LUGOJ 34330
579
ZŠ s MŠ Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 02964 34294
580
Ceip Francisco Valdés Don Benito 34266
581
West Spring Primary School Bukit Panjang 34250
582
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
583
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 34052
584
Základná škola Levoča 34040
585
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI Encs 33748
586
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
587
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 33341
588
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 33260
589
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 33241
590
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
591
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
592
Атырау қаласы Қ.Қайсенов атындағы 33 орта мектеп Атырау қаласы 33143
593
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 32959
594
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 32453
595
Grădinița Numărul 239, București București 32382
596
Острозький ліцей №2 Острог 32300
597
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 32200
598
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
599
ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 32060
600
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 32038
601
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 32004
602
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
603
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 31852
604
Кролевецький ліцей №5, Кролевецької міської ради Місто Кролевець 31840
605
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 31820
606
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
607
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 31800
608
Запорізька початкова школа "Прогрес" Запорізької міської ради місто Запоріжжя , вул Бочарова 5а 31600
609
Краснослобідський ліцей Обухівської міської ради Красна Слобідка 31560
610
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
611
EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 31460
612
Algonquin Avenue Public School 31400
613
AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 31320
614
Spojená škola Spišská Stará Ves 31118
615
Nesskóli Neskaupstaður 31100
616
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 31100
617
Прилуцький заклад загальної середньої освіти I-III ст. №7 (ліцей №7) Прилуцької міської ради Чернігівської області м.Прилуки 31029
618
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
619
Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 31000
620
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
621
5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 30812
622
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30800
623
Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 30800
624
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 30800
625
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30800
626
Решетилівський ЗДО ясла-садок "Ромашка" Решетилівської міської ради Полтавської області м.Решетилівка 30800
627
Rosehill Primary School Durban 30800
628
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30800
629
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30800
630
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
631
Základná škola Bánovce nad Bebravou 30762
632
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30700
633
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 30600
634
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
635
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
636
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30500
637
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
638
Základná škola s materskou školou Ubľa 120 Základná škola s materskou školou Ubľa 120 30439
639
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
640
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 30400
641
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 30400
642
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30400
643
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області вул.Таврійська 1б смт.Іванівка Генічеського району Херсонської області 30400
644
Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 30386
645
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30300
646
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30250
647
Spojená škola Vranov nad Topľou 30241
648
Materská škola Zohor Zohor 30200
649
Materská škola Žehra 10 30200
650
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
651
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30200
652
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
653
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
654
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 30200
655
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 30200
656
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
657
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
658
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
659
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 30200
660
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 30100
661
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30100
662
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30100
663
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30100
664
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
665
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 30100
666
9 ОУ „Панайот Волов“ - кв. ДИВДЯДОВО, гр. ШУМЕН ШУМЕН 30100
667
ОЗ" Монастирищенський ЗЗСО І - ІІІст. №2" Монастирищенської міської ради Черкаської області м. Монастирище 30000
668
Колонтаївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області село Колонтаїв Богодухівський район Харківська область 30000
669
Przedszkole nr 282 Warszawa 30000
670
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 30000
671
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
672
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
673
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
674
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
675
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 30000
676
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
677
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
678
Escola Joventut Callús 30000
679
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
680
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
681
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
682
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
683
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
684
Bellville Primary School Bellville 30000
685
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
686
Közép Utcai Óvoda Debrecen 30000
687
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
688
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
689
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
690
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
691
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
692
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
693
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
694
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
695
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
696
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
697
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
698
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
699
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
700
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
701
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
702
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 30000
703
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
704
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
705
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
706
УВК ШГ38 Бишкек 30000
707
СОШ 47 Бишкек 30000
708
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
709
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
710
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
711
СОШ 77 Город Бишкек 30000
712
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
713
СОШ 54 Bishkek. 30000
714
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
715
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
716
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
717
Гимназия 2 Каракол 30000
718
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 30000
719
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
720
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
721
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
722
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
723
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
724
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
725
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
726
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 30000
727
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
728
Addo Primary School Addo 30000
729
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
730
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
731
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
732
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
733
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
734
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
735
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
736
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 30000
737
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
738
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
739
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
740
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
741
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
742
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
743
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
744
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
745
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
746
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
747
Santa Creu Anglesola 30000
748
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
749
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
750
Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 30000
751
Школа UMKA School Алматы 30000
752
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
753
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
754
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
755
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
756
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
757
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
758
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
759
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
760
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
761
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
762
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
763
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
764
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
765
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 30000
766
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
767
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
768
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
769
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 30000
770
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 30000
771
C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 30000
772
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
773
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
774
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
775
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
776
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
777
C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 30000
778
Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 30000
779
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 30000
780
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
781
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 30000
782
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
783
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
784
Scoala Gimnaziala Nr.81 București 30000
785
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
786
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 30000
787
EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 30000
788
CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 30000
789
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
790
Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 30000
791
Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 30000
792
Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 30000
793
Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 30000
794
№ 28 мектеп-лицей Түркістан 30000
795
19 ЖОББМ Уральск 30000
796
Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 30000
797
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
798
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
799
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
800
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30000
801
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
802
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
803
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
804
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
805
Zssmš Margecany Margecany 30000
806
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 30000
807
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
808
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
809
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
810
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
811
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
812
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
813
Colégio João Paulo II Braga 30000
814
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
815
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
816
Bucuresti, Grădinița nr 189 București 30000
817
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
818
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 30000
819
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
820
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
821
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
822
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
823
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
824
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
825
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
826
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
827
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
828
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 30000
829
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
830
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
831
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
832
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
833
Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 30000
834
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30000
835
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30000
836
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
837
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
838
EB de Pombal Pombal 30000
839
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
840
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
841
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 30000
842
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
843
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
844
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
845
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
846
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
847
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
848
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
849
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
850
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
851
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
852
Δημοτικό σχολείο λουτρόπολης θερμής Λουτρόπολη Θέρμης Λέσβου 29956
853
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 29860
854
Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 29848
855
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 29790
856
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 29746
857
Școala Gimnazială nr 24 Timișoara Timișoara 29603
858
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 29110
859
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 29094
860
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
861
Escola Carles III La Ràpita 28650
862
Centrum voľného času Šaľa 28506
863
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza Ruda Śląska 28148
864
Základná škola Piešťany 28136
865
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
866
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
867
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
868
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
869
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 27439
870
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
871
Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola Pusztavám 27280
872
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
873
Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 26800
874
CEIP Trepalio Trobajo del Camino 26800
875
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
876
CD Howe Public School Thunder Bay 26600
877
Materská škola Budkovce Budkovce 119 26600
878
ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 26600
879
ОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с. ДОЛНО ГОЛЕМАНЦИ, общ. ХАСКОВО Хасково 26600
880
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
881
Йосипівський ліцей С.Йосипівка 26600
882
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
883
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
884
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
885
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
886
C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 26200
887
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 26200
888
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26163
889
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
890
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
891
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
892
Νηπιαγωγείο Πελασγίας Πελασγία 26000
893
27ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Θεσσαλονίκη 26000
894
Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 26000
895
Zasskia Wiese Alberton 26000
896
Teste teste 26000
897
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25999
898
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
899
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
900
Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Вилкове 25800
901
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
902
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25800
903
1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 25800
904
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
905
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 25800
906
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 25644
907
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 25624
908
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25600
909
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
910
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
911
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
912
Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 25600
913
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 25500
914
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
915
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 25500
916
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
917
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
918
ДГ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО- село ЦАРЕВ БРОД, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25500
919
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25500
920
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
921
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
922
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
923
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25400
924
Best School Grosswinternheim 25400
925
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
926
Escola Les Arrels Salt 25400
927
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
928
Alessia Primary Ingelheim 25400
929
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
930
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
931
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 25400
932
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
933
13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 25400
934
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25400
935
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár 25400
936
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑ Περδίκκας 25400
937
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25400
938
Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 25400
939
C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 25400
940
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 25374
941
36.Ә.Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі Қызылорда облысы. Сырдария ауданы 25300
942
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25300
943
ДГ "ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА"-село ВЕХТОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25300
944
ДГ ДОБРИ ЛЮЦКАНОВ"- село ДИБИЧ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25200
945
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 25200
946
Engjaskóli Reykjavík 25200
947
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
948
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
949
C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 25200
950
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
951
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
952
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
953
3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 25200
954
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
955
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
956
Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 25200
957
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 25200
958
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25200
959
ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 25200
960
ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 25200
961
Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 25200
962
ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 25200
963
1ο Νηπιαγωγειο Βροντους Βροντου 25200
964
Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 25200
965
Малостидинський ліцей Село Малий Стидин 25200
966
28 мектеп лицей Туркестан 25200
967
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
968
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
969
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
970
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25200
971
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
972
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25100
973
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25100
974
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
975
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 25100
976
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
977
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25100
978
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
979
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25100
980
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25100
981
1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
982
CEIP VICTORIA DÍEZ HORNACHUELOS 25100
983
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 25100
984
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
985
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
986
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25100
987
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
988
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
989
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
990
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
991
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
992
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
993
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 25000
994
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
995
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
996
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
997
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
998
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
999
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1000
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1001
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1002
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1003
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
1004
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1005
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1006
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1007
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1008
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1009
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1010
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1011
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1012
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1013
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1014
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1015
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1016
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1017
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1018
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
1019
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1020
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
1021
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1022
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1023
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1024
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1025
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1026
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1027
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1028
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 25000
1029
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1030
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1031
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1032
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1033
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1034
Swartberg Primary Caledon 25000
1035
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1036
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1037
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1038
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1039
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1040
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1041
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1042
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1043
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1044
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1045
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1046
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1047
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1048
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1049
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1050
Fellaskóli Reykjavík 25000
1051
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1052
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1053
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1054
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1055
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1056
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
1057
19ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1058
Școala Gimnaziala,, Gheorghe Coman"Braesti. Județul Botoșani Comuna Brăești, jud Botoșani ni ni 25000
1059
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1060
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1061
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1062
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
1063
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1064
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1065
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1066
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1067
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1068
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1069
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1070
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1071
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1072
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1073
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1074
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
1075
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
1076
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1077
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1078
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
1079
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1080
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1081
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1082
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1083
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1084
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1085
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1086
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1087
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1088
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1089
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1090
СОШ 21 Бишкек 25000
1091
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1092
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 25000
1093
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 25000
1094
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1095
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1096
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1097
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1098
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1099
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1100
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1101
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1102
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1103
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1104
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1105
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1106
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1107
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1108
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1109
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1110
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1111
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1112
Materská škola Kúty Kuty 25000
1113
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 25000
1114
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1115
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1116
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1117
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1118
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1119
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1120
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
1121
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1122
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1123
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1124
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1125
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1126
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1127
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1128
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1129
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1130
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1131
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1132
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1133
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1134
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1135
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1136
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
1137
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1138
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1139
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1140
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1141
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1142
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1143
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1144
Grădinița nr. 24 București 25000
1145
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1146
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1147
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1148
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1149
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1150
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1151
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1152
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1153
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1154
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1155
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
1156
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
1157
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1158
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1159
Escola Guillem Isarn La Fuliola 25000
1160
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1161
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1162
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1163
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1164
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1165
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1166
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1167
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1168
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1169
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1170
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1171
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
1172
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1173
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1174
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1175
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1176
Academy Private School Cape Town 25000
1177
Van Reede Primary 8 High street 25000
1178
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1179
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1180
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1181
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 25000
1182
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1183
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1184
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1185
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1186
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1187
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1188
CEIP Abdera Adra 25000
1189
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
1190
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1191
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1192
Academia Primary School Eersterivier 25000
1193
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1194
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1195
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1196
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1197
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
1198
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
1199
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1200
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1201
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 25000
1202
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1203
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1204
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1205
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1206
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
1207
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1208
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1209
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1210
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1211
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1212
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
1213
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1214
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1215
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1216
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1217
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1218
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1219
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1220
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25000
1221
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1222
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1223
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1224
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1225
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1226
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1227
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1228
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1229
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1230
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25000
1231
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1232
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1233
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1234
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1235
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1236
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1237
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1238
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1239
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1240
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1241
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1242
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1243
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1244
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1245
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1246
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1247
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1248
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1249
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1250
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1251
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1252
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1253
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1254
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1255
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1256
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
1257
Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 25000
1258
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
1259
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
1260
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
1261
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
1262
Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 25000
1263
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
1264
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
1265
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
1266
Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 25000
1267
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
1268
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
1269
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
1270
Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 25000
1271
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
1272
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
1273
Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 25000
1274
Яструбинська початкова школа Село Яструбине 25000
1275
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
1276
Василівська гімназія Село Василівка 25000
1277
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
1278
"Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 25000
1279
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
1280
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
1281
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
1282
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
1283
Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 25000
1284
Emileen Primary Ingelheim 25000
1285
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
1286
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
1287
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
1288
Dante Alighieri Rosario 25000
1289
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
1290
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
1291
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
1292
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
1293
Gdynia International School Gdynia 25000
1294
3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγιοι Ανάργυροι 25000
1295
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
1296
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
1297
Терехівська філія Хажинського ліцею с. Терехове 25000
1298
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
1299
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
1300
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
1301
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
1302
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
1303
Centro de desarrollo infantil "divina providencia" Hilario ascasubi 25000
1304
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
1305
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
1306
2 Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1307
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
1308
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 25000
1309
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
1310
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
1311
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
1312
Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku Brzesko 25000
1313
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
1314
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
1315
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
1316
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
1317
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
1318
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
1319
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
1320
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
1321
Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 25000
1322
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
1323
ȘCOALA LUCIENI 25000
1324
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
1325
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
1326
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
1327
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
1328
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
1329
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
1330
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
1331
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
1332
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
1333
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
1334
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
1335
Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 25000
1336
Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 25000
1337
HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 25000
1338
LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 25000
1339
Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 25000
1340
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
1341
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
1342
Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 25000
1343
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
1344
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 25000
1345
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
1346
ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 25000
1347
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
1348
5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 25000
1349
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
1350
Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 25000
1351
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 25000
1352
EB Vicentes Pombal 25000
1353
ZŠ Michaľany Michaľany 25000
1354
Súkromná materská škola Poprad 25000
1355
Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 25000
1356
Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 25000
1357
Elva primary Ingelheim 25000
1358
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 6 25000
1359
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25000
1360
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΟΜΙΟΥ ΣΤΟΜΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 25000
1361
Colegio Nuestra Señora del Castañar BÉJAR 25000
1362
Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 25000
1363
ДГ РОДОПЧАНЧЕ - СМОЛЯН Смолян 25000
1364
ДГ ДЕТЕЛИНА - ШИРОКА ЛЪКА с.Широка лъка 25000
1365
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα Πετρούσα Δράμας 25000
1366
Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 25000
1367
Școala Gimnazială Secusigiu Pecica, jud. Arad 25000
1368
Gradinita cu Program Prelungit Floare de Colț PITESTI 25000
1369
G.P.N Nr. 1 Balș Balș 25000
1370
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 25000
1371
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka Leśniewo 25000
1372
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 25000
1373
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 25000
1374
Вознесенська загальноосвітня школа І_ІІІ ст №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області Вознесенск 25000
1375
Mokykla Vilnius 25000
1376
Личківський ліцей Личківської сільської ради Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл. Личкове 25000
1377
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΛΙΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 25000
1378
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 25000
1379
Острозький ліцей №3 Острозької міської ради Рівненської області м.Острог вул. Івана Вишенського 3а 25000
1380
Степківська філія Ківшоватського опорного ліцею Степок 25000
1381
103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1382
Чаусівський ліцей Синюхино-Брідської сільської ради Первомайського району Миколаївської області Чаусове 25000
1383
Комунальний заклад"Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради" місто Кропивницький 25000
1384
КГУ " СОШ#28"г. Семей,область Абай г. Семей,область Абай 25000
1385
Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 25000
1386
47орта мектеп Тараз 25000
1387
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
1388
Kingsway Park Public School 25000
1389
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
1390
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
1391
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
1392
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1393
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1394
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
1395
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
1396
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
1397
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1398
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1399
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
1400
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
1401
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
1402
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1403
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 25000
1404
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
1405
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
1406
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
1407
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
1408
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
1409
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
1410
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
1411
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
1412
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
1413
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
1414
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
1415
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
1416
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
1417
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
1418
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
1419
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
1420
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
1421
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
1422
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
1423
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
1424
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
1425
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
1426
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
1427
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
1428
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
1429
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
1430
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
1431
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1432
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
1433
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
1434
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
1435
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
1436
ZŠ Obyce Obyce 25000
1437
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
1438
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
1439
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
1440
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
1441
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
1442
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
1443
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
1444
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
1445
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
1446
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
1447
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
1448
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
1449
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
1450
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
1451
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
1452
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
1453
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
1454
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
1455
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
1456
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
1457
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
1458
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
1459
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
1460
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
1461
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
1462
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
1463
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
1464
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
1465
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
1466
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
1467
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
1468
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
1469
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
1470
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
1471
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
1472
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
1473
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
1474
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
1475
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 25000
1476
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
1477
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 25000
1478
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
1479
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
1480
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
1481
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
1482
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
1483
Midgard School Kyiv 25000
1484
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
1485
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
1486
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
1487
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 25000
1488
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1489
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
1490
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 25000
1491
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
1492
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
1493
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
1494
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
1495
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
1496
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
1497
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
1498
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
1499
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1500
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
1501
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
1502
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 25000
1503
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
1504
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
1505
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
1506
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
1507
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
1508
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
1509
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
1510
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
1511
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
1512
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
1513
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
1514
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
1515
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
1516
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
1517
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1518
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
1519
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
1520
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
1521
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
1522
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
1523
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
1524
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
1525
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
1526
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1527
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
1528
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
1529
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1530
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
1531
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
1532
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1533
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
1534
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
1535
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
1536
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
1537
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
1538
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
1539
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 25000
1540
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
1541
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
1542
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
1543
Заставнівська гімназія Заставна 25000
1544
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
1545
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
1546
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
1547
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
1548
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
1549
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
1550
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
1551
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
1552
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
1553
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
1554
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
1555
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
1556
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 25000
1557
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
1558
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
1559
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
1560
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
1561
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
1562
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
1563
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
1564
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
1565
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
1566
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
1567
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
1568
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1569
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
1570
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
1571
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 25000
1572
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
1573
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
1574
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
1575
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
1576
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
1577
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
1578
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
1579
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
1580
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
1581
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
1582
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
1583
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
1584
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
1585
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
1586
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
1587
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
1588
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
1589
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
1590
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
1591
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
1592
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
1593
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
1594
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
1595
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
1596
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
1597
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
1598
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
1599
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
1600
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
1601
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
1602
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
1603
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
1604
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
1605
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
1606
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
1607
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
1608
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
1609
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
1610
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
1611
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
1612
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
1613
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
1614
Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 25000
1615
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
1616
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
1617
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
1618
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
1619
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
1620
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
1621
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
1622
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
1623
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
1624
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
1625
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1626
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
1627
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
1628
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
1629
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
1630
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
1631
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
1632
C.D Santa María Micaela Granada 25000
1633
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1634
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
1635
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
1636
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
1637
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
1638
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
1639
CEIP Puente Real Badajoz 25000
1640
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
1641
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
1642
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
1643
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
1644
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
1645
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
1646
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
1647
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1648
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1649
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1650
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
1651
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1652
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1653
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1654
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1655
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1656
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1657
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
1658
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
1659
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1660
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1661
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1662
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1663
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1664
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
1665
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1666
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1667
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1668
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
1669
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1670
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1671
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 25000
1672
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
1673
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1674
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1675
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1676
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1677
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1678
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1679
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1680
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1681
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
1682
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1683
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1684
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
1685
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1686
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1687
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
1688
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1689
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1690
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1691
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
1692
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1693
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
1694
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1695
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1696
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1697
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1698
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1699
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1700
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1701
Біловізький ліцей Рокитнівської селищної ради Біловіж, вул. Центральна 25000
1702
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1703
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1704
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
1705
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
1706
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1707
Гірський НВК с. Гірське 25000
1708
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1709
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1710
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1711
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 25000
1712
ЗОШ№3 Рівне 25000
1713
Materská škola Štrba Štrba 25000
1714
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1715
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1716
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1717
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1718
Білозерський заклад повної загальної середньої освіти 1 Ім. О.Я.Печерського Смт. Білозерка 25000
1719
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1720
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1721
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
1722
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1723
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1724
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1725
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1726
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1727
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1728
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
1729
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1730
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
1731
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1732
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1733
Березинський НВК пгт Березине 25000
1734
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1735
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1736
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1737
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1738
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
1739
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1740
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
1741
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1742
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1743
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1744
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1745
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1746
EB1 do Cadaval Cadaval 25000
1747
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1748
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
1749
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1750
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
1751
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
1752
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
1753
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
1754
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
1755
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
1756
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
1757
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
1758
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
1759
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
1760
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1761
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
1762
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
1763
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1764
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
1765
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 25000
1766
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1767
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
1768
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1769
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1770
Воробіївська гімназія Дунаєвецької ОТГ С. Воробіївка Хмельницька область. Кам'янець Подільський район 25000
1771
Școala Gimnazială "Sfântul Grigorie Teologul", Galați Galați 25000
1772
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області М. Охтирка 25000
1773
Kelmės "Kražantės" progimnazija Liolių skyrius s Lioliai 25000
1774
Scoala Gimnaziala nr. 2 Codlea Codlea, 25000
1775
ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 25000
1776
ДГ "МАДАРСКИ КОННИК" - село МАДАРА , община ШУМЕН ШУМЕН 25000
1777
ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 25000
1778
ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25000
1779
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25000
1780
Szkoła Podstawowa im. Ojca Piotra Palucha 32-437 Skomielna Czarna 267 25000
1781
Szkoła Podstawowa nr 11 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Mysłowicach 41-404 Mysłowice 25000
1782
ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 25000
1783
2-Θ Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Ποταμού Κυθήρων Αγία Πελαγία Κυθήρων 25000
1784
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25000
1785
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku Toszek 25000
1786
Akademia Kwadrat Starachowice 25000
1787
Vinnige Voetjies Sasolburg 25000
1788
Mamma Beer Sasolburg 25000
1789
Kleine Einsteins Sasolburg 25000
1790
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 25000
1791
Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 25000
1792
test test 25000
1793
test test 25000
1794
Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 25000
1795
ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 25000
1796
Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 25000
1797
Leikskólinn Jörfi Reykjavík 25000
1798
CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 25000
1799
Höfðaskóli Skagaströnd 25000
1800
Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 25000
1801
Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 25000
1802
Amor de Dios CÁDIZ 24988
1803
Scoala Gimnaziala Iorgu Radu Barlad Barlad 24340
1804
Ліцей "Інтелект" Львів 24080
1805
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1806
Základná škola Záhradné 23980
1807
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 23890
1808
Unidad Educativa Pedro Fermín Cevallos Manta 23720
1809
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 23540
1810
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1811
AE Góis Góis 23510
1812
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 23490
1813
Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 23200
1814
Spojená škola Bratislava 22989
1815
ΤΕΓ Βιέννης Fleischmarkt 13, 22810
1816
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 22283
1817
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1818
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1819
Teams education Нурсултан 21400
1820
Nume Scoala Test TestO 20800
1821
MŠ pri ZŠ Poprad 20800
1822
Súkromná spojená škola Košice 20800
1823
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1824
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT MISH-MASH, ORASUL BAICOI Baicoi 20800
1825
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20700
1826
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20700
1827
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20700
1828
1ο Δημοτικό Πλαγιαρίου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20600
1829
"N3ЖББМ"КММ Сәтбаев қаласы 20600
1830
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1831
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20500
1832
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1833
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1834
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20500
1835
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20400
1836
Dovilų pagrindinė mokykla Šiūparių skyrius Klaipėdos r. 20400
1837
Оржівський ліцей смт. Оржів 20400
1838
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1839
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1840
Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 20400
1841
Základná škola Závadka 195 20400
1842
Základná škola Dunajská Streda 20400
1843
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20300
1844
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20300
1845
I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 20300
1846
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1847
Liceul Tehnologic Constantin Filipescu Caracal 20300
1848
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20200
1849
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20200
1850
Mariehamn Primary School Mariehamn 20200
1851
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20200
1852
ThinkGlobal Рівне 20200
1853
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1854
Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie Częstochowa 20200
1855
ΕΝΕΕΓΥΛ Κατερίνης ΚΑΤΕΡΙΝΗ 20200
1856
Escuela de Educación Básica Federico Proaño Cuenca 20200
1857
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1858
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1859
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie Lublin 20100
1860
Základná škola Harmanec 10, 976 03 Harmanec 20100
1861
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov Školská 240, ,05991 Veľký Slavkov 20100
1862
Grădinița cu Program Prelungit Hârlău Hârlău 20100
1863
Капустинський ліцей Синівської сільської ради Сумської області вулиця Беївська, 1 с. Капустинці Роменський район Сумська область 20100
1864
grape bajkalska 22 20100
1865
Publiczne Przedszkole nr 16 Wodzisław Śląski 20100
1866
przedszkole 125 Warszawa 20100
1867
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20100
1868
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20100
1869
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20100
1870
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20100
1871
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20100
1872
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20100
1873
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1874
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1875
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20100
1876
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1877
Основно училище "Гео Милев" с.Чернооково 20100
1878
Основно училище ,,Васил Левски" село Градище, община Шумен, област Шумен 20100
1879
Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів№15 Сумської міської ради Місто 20000
1880
Przedszkole 150 Wesołe Nutki Wrocław 20000
1881
Teresa Bergadà Alguaire 20000
1882
EMEF Prefeito Walmir dos Santos Martins Sapucaia do Sul 20000
1883
Гімназія № 15 міста Новомосковська Новомосковськ 20000
1884
EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 20000
1885
CEIP GINER DE LOS RIOS FUENLABRADA 20000
1886
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1887
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1888
школа №248 Tashkent 20000
1889
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1890
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1891
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1892
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1893
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1894
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1895
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1896
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1897
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1898
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1899
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1900
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1901
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1902
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1903
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1904
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1905
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1906
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1907
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1908
test test 20000
1909
test test 20000
1910
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1911
Lemland International School Lemland 20000
1912
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1913
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1914
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1915
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1916
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1917
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1918
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1919
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1920
test test 20000
1921
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1922
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1923
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1924
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1925
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1926
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1927
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1928
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1929
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1930
Test School Test 20000
1931
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1932
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1933
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1934
Materská škola Žehra 10 20000
1935
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1936
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1937
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1938
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1939
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1940
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1941
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1942
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1943
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1944
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1945
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1946
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1947
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1948
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1949
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1950
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1951
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1952
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1953
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1954
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1955
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1956
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1957
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1958
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1959
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1960
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1961
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1962
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1963
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1964
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1965
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1966
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1967
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1968
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1969
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1970
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1971
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1972
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1973
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1974
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1975
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1976
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1977
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1978
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1979
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1980
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1981
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1982
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1983
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1984
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1985
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1986
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1987
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1988
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1989
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1990
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1991
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1992
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1993
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1994
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 20000
1995
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1996
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1997
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1998
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1999
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
2000
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
2001
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
2002
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
2003
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
2004
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
2005
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
2006
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
2007
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
2008
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
2009
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
2010
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
2011
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
2012
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
2013
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
2014
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
2015
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
2016
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
2017
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
2018
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
2019
La Salle San Rafael Madrid 20000
2020
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
2021
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
2022
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
2023
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
2024
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
2025
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
2026
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
2027
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
2028
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
2029
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
2030
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
2031
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
2032
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
2033
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
2034
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
2035
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
2036
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
2037
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
2038
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
2039
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
2040
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
2041
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
2042
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
2043
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
2044
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
2045
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
2046
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
2047
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
2048
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
2049
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
2050
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
2051
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
2052
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
2053
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
2054
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
2055
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
2056
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
2057
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
2058
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
2059
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
2060
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
2061
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
2062
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
2063
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
2064
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
2065
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
2066
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
2067
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
2068
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
2069
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
2070
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
2071
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
2072
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
2073
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
2074
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
2075
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
2076
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
2077
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
2078
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
2079
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
2080
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
2081
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
2082
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
2083
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
2084
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
2085
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
2086
SP6 Ustroń Ustroń 20000
2087
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
2088
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
2089
2020: Stone House Elliot 20000
2090
Griswold Youth Center Jewett City 20000
2091
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
2092
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
2093
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
2094
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
2095
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
2096
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
2097
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 103 BUCURESTI 20000
2098
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
2099
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
2100
Νηπιαγωγείο Χρυσού Σερρών Χρυσό Σερρών 20000
2101
гімназія симоненка львів 20000
2102
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
2103
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
2104
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
2105
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
2106
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
2107
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
2108
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
2109
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
2110
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
2111
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
2112
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
2113
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
2114
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
2115
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
2116
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
2117
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
2118
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
2119
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
2120
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
2121
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
2122
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
2123
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
2124
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
2125
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
2126
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
2127
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
2128
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
2129
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
2130
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
2131
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
2132
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
2133
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
2134
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
2135
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
2136
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
2137
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
2138
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
2139
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
2140
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
2141
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
2142
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
2143
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
2144
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
2145
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
2146
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
2147
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
2148
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
2149
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
2150
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
2151
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
2152
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
2153
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
2154
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
2155
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
2156
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
2157
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
2158
Маловисківський ліцей імені Г.М.Перебийноса Мала Виска 20000
2159
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
2160
Спеціалізована школа №210