Назад
BBC — Супергерої FAST з’явилися у програмі BBC

Інсульт був основною причиною смерті у Бразилії. На початку сторіччя у бразильських пацієнтів з інсультом було дуже мало надій отримати той рівень медичної допомоги, на який вони заслуговують.

У відео, знятому BBC, показані неймовірні результати нещодавніх зусиль, спрямованих на зміни, з боку місцевої спільноти, яка бореться з інсультом, за сприяння та підтримки Всесвітньої організації інсульту (WSO) та Ініціативи Angels.

Спочатку всі зусилля кинули на збільшення кількості медичних закладів, готових надавати медичну допомогу при інсульті, а також на підтримку цих закладів під час лікування пацієнтів з інсультом, згідно з найновішим практичним досвідом. Залучили також служби медичної допомоги Бразилії, щоб переконатися в тому, що пацієнтам з інсультом поставлять правильні діагнози в домашніх умовах і перевезуть лише до медичних закладів, готових надавати медичну допомогу при інсульті. Останній виклик полягав у тому, як донести до широкого загалу інформацію про ознаки та симптоми інсульту, щоб люди знали про необхідність викликати швидку допомогу у разі їхньої появи.

Із цим погодилась допомогти WSO, підтримавши проведення кампанії «Супергерої FAST». Перші декілька кампаній отримали надзвичайно теплий прийом, і навіть незважаючи на те, що з соціально-економічних причин у деяких регіонах Бразилії доступ до комп'ютерів та мережі обмежений, листівки, постери та інші матеріали, які діти принесли додому, інформують населення.

Супергерої FAST навіть були показані під час футбольного матчу — це видно на відео.

Ми пишаємося тим, що Супергерої FAST змогли увійти в історію вдосконалення медичної допомоги при інсульті у Бразилії, і що важливіше — в історію всіх дідусів і бабусь, які будуть врятовані внаслідок цієї важливої роботи.

Далі
Назад
ДОЛУЧИТИСЯ

ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software