Назад
Джордж Геральд
Південна Африка — діти вчаться, як рятувати своїх супергероїв

ДІТИ ВЧАТЬСЯ РОЗПІЗНАВАТИ СИМПТОМИ ІНСУЛЬТУ

«Джордж Ньюс» — У місті Джордж розпочалася кампанія, покликана з допомогою дітей навчити родини розпізнавати три основних симптоми інсульту.

Йоганн Прінслу, колишній керівник добре відомої служби невідкладної медичної допомоги, а зараз власник парамедичної служби«911», а також представник програми «Ініціатива Angels», що займається боротьбою проти інсульту у Південно-Африканській Республіці, був одним з перших у країні, хто запустив пілотну реалізацію нещодавно розробленої програми «Супергерої FAST 103».

Прінслу, разом з представниками проекту Angels, впровадили спонсорську програму в Загальній початковій школі Джорджа Південного і у дошкільному закладі Клоутервоуду протягом листопада. У цій програмі взяли участь 177 дітей віком від п'яти років до учнів першого класу. Вони отримали нагороди під час неповторного і веселого випускного заходу, який відбувся у п'ятницю 29 листопада — кожен із них отримав футболку Супергероя FAST.

«Мені справді приємно чути відгуки від шкіл та батьків. Я також протестував програму на моїй п'ятирічній дочці, і це неймовірно, наскільки швидко вона схопила інформацію та може її переказати», — говорить Прінслу.

Кампанія «Супергерої FAST» розроблена факультетом освітньої та соціальної політики Університету Македонії.

«У Південно-Африканській Республіці інсульт трапляється щодня у понад 360 людей, 90 з яких залишаються інвалідами, а 110 — помирають. Інвалідності та смерті можна запобігти, якщо доправити людину, у якої стався інсульт, до відповідно обладнаної лікарні у межах трьох годин», — каже Прінслу.

«Тут, у нашій країні, де великий відсоток дітей росте разом зі своїми дідусями і бабусями, ця кампанія може врятувати багато життів та запобігти інвалідностям. Ми навчаємо дітей, однак також залучаємо членів їхніх родин».

Через трьох милих дідусів і бабусь, які є персонажами-супергероями і з'являються у коротких відео та комплектах навчальних матеріалів, які отримують всі діти, інформація про симптоми та номер швидкої допомоги (103) закарбовується в їхній пам'яті. Вони також беруть додому постери, що мають слугувати як нагадування.

Батьки або опікуни можуть приєднатися до приємного проведення часу онлайн, зареєструвавши родину на вебсайті програми «Супергерої FAST».

Програма розроблена у вигляді п'яти одногодинних занять, які проводяться під час перебування дитини у школі. «Пілотна спроба була дуже успішною, і ймовірність того, що програма буде запропонована іншим школам району, дуже висока», — каже Прінслу.

Він також переказує особливу подяку вчителям (Аманді Падемейер, Геді Коегеленберг, Альфії Енгельбрехт, Лорен Кріел, Кеті Гермішис та Крісті ван дер Мерве), які працювали понаднормово для того, щоб проєкт відбувся. Зв'язатися з Прінслу можна за номером 076 577 9779.

Журналіст Аліда де Беер | субота, 07 грудня 2019 року, 07:58

Далі
Назад
ДОЛУЧИТИСЯ

ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software