Назад
Скромний початок

Група фахівців, до якої входили професіонали галузі охорони здоров'я та експерти з питань освіти факультету освітньої і соціальної політики грецького Університету Македонії, окрилена ентузіазмом та баченням бажаних результатів, почала співпрацю з програмою «Ініціатива Angels». Команда мала якось називатися, тому, оскільки місією цієї групи була розробка навчальних елементів кампанії «Супергерої FAST» для початкової школи, ми обрали назву «Супер Гранд Ліга» (Super Grand League або SGL).

Донині програма «Ініціатива Angels» успішно допомагала лікарям вдосконалювати надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом. Наприклад, створюючи нові лікарні, що готові надавати першу медичну допомогу пацієнтам з інсультом, у регіонах, де була така потреба. Ця програма також допомагала вже наявним лікарням, готовим до надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом, вдосконалювати якість їхньої роботи і поглиблювати взаємодію зі службами невідкладної медичної допомоги задля покращення діагностування інсульту та забезпечення доправлення пацієнтів з інсультом лише до відповідно обладнаних лікарень. Останнім викликом, який постав перед програмою, було почати систематичний процес, спрямований на підвищення обізнаності щодо найпоширеніших симптомів інсульту, а також невідкладної потреби викликати швидку допомогу у разі появи таких симптомів. Оскільки, як правило, інсульт трапляється у літніх людей (середній вік пацієнтів складає 70 років), ініціативна група розробила концепцію «Ти можеш врятувати світ, врятувавши одного дідуся чи бабусю».

Щоб реалізувати цю концепцію, нам потрібно було зацікавити дітей, щоб вони були активними і здобували нові знання. Однак нам також було потрібно, щоб діти переказували вивчене батькам, дідусям, бабусям.

5-річний досвід команди «Супер Гранд Ліги» підготував її до першого випробування — донести інформацію до дітей!

У грудні 2018 року команда «Супер Гранд Ліги» запросила декілька родин на серію моделювань ситуацій, щоб дізнатись, як реагуватимуть діти і відкоригувати складові 5-тижневої навчальної програми. На світлинах нижче найперші Супергерої FAST навчаються за допомогою моделювання ситуацій. Команда «Супер Гранд Ліги» дізналася багато нового, діти весело провели час, а що найголовніше — вони дуже хотіли розповісти батькам усе, що дізналися. Місію виконано!

Після того, як програма «Супергерої FAST» отримала офіційний дозвіл на старт і «порятунок світу, рятуючи по одному дідусю чи бабусі», прекрасним досвідом стала робота з першою школою, яка провела програму — Анатолійською вищою школою у Салоніках. Навіть головний психолог цієї школи був вражений якістю викладу програми і позитивною реакцією дітей.

Відтоді 383 дітей та їхні родини із трьох міст — Салоніки, Александруполіс і Афіни — пройшли програму і виконали місії, навчивши своїх батьків, дідусів та бабусь тому, як бути супергероями.

Учасники проєкту «Супергерої FAST» ніколи не забудуть ті часи, коли ця прекрасна програма зробила перші кроки на великому шляху!

Запуск домашньої програми, Факультет освітньої і соціальної політики Університету Македонії, Греція, грудень 2018 року і січень 2019 року (зліва направо) Калліопі Цакпуніду (менеджерка проєкту «Супергерої FAST» у Греції), Васілія Кунтура, Марія Гудіра

 

Запуск домашньої програми, Факультет освітньої і соціальної політики Університету Македонії, Греція, (зліва направо), Крістіанна Георгусопулу, Александра Самаренці, Магдаліні Бутіоні з команди «Супер Гранд Ліги»

 

(зліва направо) Параскеуас Кілінціс, Сократіс Псоміадіс, Папагіотіс Кунтурас з команди «Супер Гранд Ліги»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

(зліва направо) Васілія Кунтура, Фрейдерікі Целекіду, Марія Гудіра з команди «Супер Гранд Ліги»

 

Дитячий садок Анатолійського коледжу, січень–лютий 2019 року

 

(зліва направо) Єва Франсес Кулес (представниця програми FAST103), Харіс Камаріотіс (психолог), Гаріклія Проіос, Єлена Кота (директорка дитячого садочка Анатолійського коледжу), Ян ван дер Мерве (керівник проекту FAST103), Марія Баскіні (менеджерка з комунікації), Фрейдерікі Целекіду (членкиня команди «Супер Гранд Ліги»)

 

(зліва направо) Марія Акрітіду (психологиня), Гаріклія Проіос, Єва Франсес Кулес (представниця програми FAST103), Єлена Кота (директорув дитячого садочка Анатолійського коледжу), Калліопі Цакпуніду (менеджерка проекту «Супергерої FAST» у Греції)

Далі
Назад
ДОЛУЧИТИСЯ

ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software