Назад
Навчальна програма грецькою мовою, пілотна цифрова версія
Змінюємо формат навчальної програми «СУПЕРГЕРОЇ FAST 103» на час карантину

Станом на сьогодні, вісім шкіл і 383 дітей разом зі своїми родинами виконали місію і стали супергероями FAST у Греції (у містах Салоніки, Александруполіс і Афіни). Щоб стати Супергероями FAST під час занять вони вивчили, як розпізначати симптоми інсульту і викликати допомогу, телефонуючи за номером 103. З розгортанням дебатів довкола необхідності домашньої ізоляції через пандемію, у місцевої виконавчої групи Факультету освітньої і соціальної політики Університету Македонії у Салоніках на чолі з дослідницею, доценткою, докторкою філософії, сертифікованою логопедкою Гаріклією Проіос, яка є членкинею мережевого фонду «Школи здоров’я у Європі», виникли серйозні сумніви. Після нетривалої дискусії вони вирішили врахувати вимоги часу і пошукати способи впровадження програми в онлайн-форматі. Враховуючи те, що у зв’язку з вимогами щодо ізоляції діти не можуть зустрітися зі своїми близькими, зокрема дідусями і бабусями, ми подумали, що можемо дати дітям можливість показати, як вони люблять своїх рідних і піклуються про них. Водночас у дітей формується свідоме і відповідальне ставлення до здоров’я, яке вони збережуть на все життя. Це зробить їх відповідальними громадянами.

Ми вирішили перевести класну програму у серію з 5 відеороликів, тривалістю по 15 хвилин кожен. Батьків попросили спочатку зареєструватися на веб-сайті www.fastheroes.com, а потім переглянути відео у тій самій послідовності, що була передбачена для занять у класі. Відеоролики містять багато інтерактивних зображень і звуків, зокрема, анімаційні розповіді, ручні вироби, малювання, ігри, місії тощо.

У пілотному проєкті взяли участь 33 дітей віком 3–9 років із різних міст Греції (Халкіда, Елефтеруполіс, Касторія, Катеріні, Науса, Патра, Пірей, Салоніки), а зараз до нього приєднується Кіпр (Лімасол і Нікосія). У рамках пілотного проєкту батьків попросили після кожного уроку надсилати фото, щоб підтвердити домашні заняття. Ми з радістю спостерігали за кмітливістю родин і їхнім ентузіазмом під час вивчення симптомів інсульту. Нижче публікуємо фото наших маленьких Супергероїв FAST, які під час карантину взяли участь у пілотній версії програми.

За результатами успішного пілотного проєкту ми запустили відеокампанію для родин по всій Греції у партнерстві з фестивалем KIDOT.

Сподіваємося, що кампанія «Супергерої FAST» допоможе зблизити родини у цей складний час.

 

Далі
Назад
ДОЛУЧИТИСЯ

ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software