Назад
Супергерої FAST, Guinness World Records™

Відзначена нагородами просвітницька кампанія в сфері охорони здоров’я «Супергерої FAST» успішно отримала титул GUINNESS WORLD RECORDS™ за спробу створити найбільший онлайн-фотоальбом людей, які носять костюми та маски супергероїв.

Кампанія «Супергерої FAST» під керівництвом Яна ван дер Мерве і Аніти Вайзман зі Всесвітньої організації інсульту отримали сертифікат GUINNESS WORLD RECORDS™ від судді Гленна Полларда

за спробу встановити рекорд, приурочений до запуску кампанії, в рамках якого учасникам запропонували завантажити фото в масці супергероя, зроблене через фотоавтомат Інтернет-кампанії. Діти, батьки, дідусі та бабусі з усього світу зробили 20 350 унікальних «селфі супергероїв». Люди з 20 країн взяли участь і допомогли створити блискучу колекцію фотографій.

Відзначена винагородами кампанія «Супергерої FAST», основною темою якої є супергерої, орієнтована на дітей у віці від 5 до 9 років, та спрямована на покращення навичок розпізнавання ознак інсульту, а також на необхідність негайно викликати швидку допомогу у разі підозри на інсульт. Кампанія використовує дивовижний ентузіазм дітей до навчання та обміну інформацією, заохочуючи їх передавати здобуті знання іншим членам своєї родини, зокрема, бабусям і дідусям. Завдяки підготовці в рамці кампанії родини та спільноти стають краще обізнаними та підготовленими на випадок інсульту.

Ян ван дер Мерве з кампанії «Супергерої FAST» отримує офіційний сертифікат від GUINNESS WORLD RECORDS™ за створення найбільшого онлайн-фотоальбому людей у масках супергероїв

Ян ван дер Мерве з Ініціативи Angels, який очолює кампанію «Супергерої FAST», заявив: «Успішне отримання вражаючого титулу GUINNESS WORLD RECORDS™ — це чудовий спосіб продемонструвати величезну залученість та підтримку, яку кампанія «Супергерої FAST» отримала в усьому світі. Ми дуже раді, що більше 150 000 дітей взяли участь у кампанії через свої школи і допомогли передати потенційно життєво важливі знання членам своїх родин».

Шейла Мартінс, професор неврології та обраний президент Всесвітньої організації інсульту (World Stroke Organization), яка підтримує кампанію «Супергерої FAST», підкреслила: «У кожного четвертого з нас протягом життя може трапитися інсульт, тому це важлива проблема, яка стосується багатьох із нас. У всьому світі інсульт — це друга за значимістю причина смертей та головна причина інвалідності. Однак, інсульт піддається лікуванню. Люди, у яких стався інсульт, потребують доступу до високоякісної невідкладної допомоги якомога швидше, тому підвищення обізнаності про основні симптоми є життєво важливим. Діти можуть допомогти змінити ситуацію, піднявши інтерес до цього питання серед членів своїх родин. Основне завдання полягає в тому, щоб у разі інсульту наші батьки, дідусі та бабусі завдяки ефективній та швидкій медичній допомозі змогли вижити і не ставали інвалідами».

Після отримання титулу GUINNESS WORLD RECORDS™ кампанія «Супергерої FAST» продовжить залучати нових вчителів і школи, працюючи над своєю місією з надання знань про інсульт мільйону дітей з усього світу.

Далі
Назад
ДОЛУЧИТИСЯ

ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software