Умови реєстрації шкіл

Мета кампанії «Супергерої FAST 103» полягає в тому, щоб донести до широкого загалу інформацію про ознаки та симптоми інсульту, а також про те, що робити у випадку інсульту. Важливо наголосити на тому, що кампанія «Супергерої FAST 103» не закликає рекомендувати, призначати, купувати, постачати, продавати або застосовувати жодні конкретні медичні препарати або пристрої.

Кампанія розроблена Факультетом освітньої та соціальної політики Університету Македонії та реалізована за підтримки ініціативи Angels, проєкту з удосконалення системи охорони здоров'я, що має на меті покращити лікування пацієнтів з інсультом у всьому світі. Ініціатива Angels — це некомерційний проект з удосконалення системи охорони здоров’я, спрямований на покращення лікування пацієнтів з інсультом у всьому світі. Цього можна досягнути, сприяючи створенню нових лікарень, готових прийняти пацієнтів з інсультом, та вдосконалюючи якість лікування в уже існуючих лікарнях для лікування пацієнтів з інсультом. Задля цього Angels сприяє появі нових лікарень, що готові приймати пацієнтів з інсультом, та підвищує якість медичної допомоги для таких пацієнтів в уже наявних закладах охорони здоров'я. Мета Angels — забезпечити усіх пацієнтів з інсультом однаковим рівнем медичної допомоги, незалежно від того, у якій лікарні вони опинились. Ініціатива Angels — це ініціатива компанії «Берінгер Інгельхайм Інтернешнл ГмбХ» (Boehringer Ingelheim International GmbH), схвалена Всесвітньою організацією інсульту (WSO) та Європейською організацією інсульту (ESO). Партнерами, що підтримують цю ініціативу, виступають Європейський альянс боротьби з інсультом (SAFE) та компанія «Медтронік» (Medtronic). Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт www.angels-initiative.com www.angels-initiative.com 

Я розумію, що набір для впровадження кампанії «Супергерої FAST», який містить усі друковані матеріали, може за певних обставин передаватися безкоштовно для школи та учнів, які беруть участь у кампанії, а його вартість може покриватися за рахунок благодійних внесків, які 3-ті особи зроблять на користь кампанії «Супергерої FAST». 

Родини дітей, які за посередництва школи беруть участь у кампанії, будуть заохочувати реєструватися на вебсайті кампанії «Супергерої FAST» (http://www.fastheroes.com), щоб вони таким чином погодилися з умовами участі і змогли долучитися до навчального процесу. Кампанія «Супергерої FAST» відповідає нормативним вимогам щодо безпечності та конфіденційності європейського Загального регламенту про захист даних (GDPR). Як результат, кампанія «Супергерої FAST» буде підтримувати зв’язок з такими родинами після завершення програми лише в тому разі, якщо такі родини зареєструються на вебсайті і оберуть варіант, який дозволяє нам зв’язуватися з ними в майбутньому. 

Я розумію, що жодна дія або бездіяльність з боку Представників програми «Супергерої FAST» або будь-яких інших сторонніх осіб, що мали місце в межах програми, не створить жодних зобов’язань перед Факультетом освітньої та соціальної політики Університету Македонії, компанією «Берінгер Інгельхайм Інтернешнл ГмбХ» або будь-якою організацією, залученою до проведення кампанії. Я розумію, що в разі, якщо моя школа бажає провести кампанію або впровадити будь-яку іншу платформу, це буде здійснюватися на власний ризик цієї школи і без жодних зобов’язань з боку Університету Македонії чи його керівників, співробітників, партнерів, представників, постачальників чи афілійованих осіб.

Я цим підтверджую, що маю всі права та повноваження для укладання цієї угоди. 

X
ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ 

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
<
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software