0
0
ТАБЛИЦЯ ЛІДЕРІВ
Чи можеш ти стати найкращим Супергероєм FAST у світі?

Піднімайся вище у таблиці лідерів, заробляючи бали у розділах «Електронна книга» і «Базовий табір», а також ставлячи власні рекорди в онлайн-іграх.
ФІЛЬТР:
КЛАСШКОЛАКРАЇНАМІСТОБАЛИ
1
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 334644
2
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 328806
3
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
4
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 290366
5
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 258798
6
4a SP Wydminy Wydminy 250492
7
3a SP Wydminy Wydminy 246947
8
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
9
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
10
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197809
11
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 194143
12
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 186209
13
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
14
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 182934
15
2-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 171642
16
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 169445
17
3b SP Wydminy Wydminy 165471
18
LOU D EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 141822
19
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 138045
20
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 134716
21
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 132982
22
LOU C EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 128934
23
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 127624
24
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 125659
25
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
26
LOU F EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 118074
27
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
28
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 114767
29
JLouB EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 108774
30
4b SP Wydminy Wydminy 100652
31
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 99309
32
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 98149
33
1 - А клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 95792
34
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 95467
35
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 95319
36
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 94290
37
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
38
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 88203
39
4-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 86794
40
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 80099
41
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
42
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 77771
43
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 76581
44
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 75503
45
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 73973
46
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 72811
47
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 72542
48
6a SP Wydminy Wydminy 69003
49
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 66736
50
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 66732
51
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 66039
52
3 - В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 64830
53
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 63416
54
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 63057
55
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 62883
56
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 60561
57
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 57292
58
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 56456
59
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
60
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
61
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 50981
62
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 50564
63
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 49867
64
1E Гимназия 2 Каракол 47447
65
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 46864
66
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 46603
67
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 46491
68
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 45830
69
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 44565
70
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 44295
71
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 44068
72
MB 2,3 - Turma B Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 42910
73
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 42501
74
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 41176
75
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 41107
76
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 39292
77
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 37782
78
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35516
79
"Непосидючий 4-Б клас" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 33788
80
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 33720
81
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 32652
82
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
83
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 32567
84
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
85
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
86
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
87
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
88
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 31135
89
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30935
90
Средняя школа 40 г.Бишкек 30047
91
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 29875
92
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 29538
93
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 29332
94
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 28620
95
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 28432
96
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 27604
97
4 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 26588
98
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 26532
99
1r A Escola Joventut Callús 26427
100
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
101
2 И УВК ШГ38 Бишкек 25419
102
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25199
103
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24721
104
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
105
2-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 24283
106
Trzecia A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24088
107
4-А клас Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 24070
108
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 23930
109
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
110
3d Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 23572
111
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 23214
103
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 22786
113
2-Е Ліцей № 25 Івано- Франківськ 22755
114
Turma A 1.º/ 4.º Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 22531
115
5a SP Wydminy Wydminy 22452
116
3-Д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 22439
117
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
118
СОШ 47 Бишкек 22374
119
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 22266
120
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
121
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
122
5B I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 21107
123
1 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 20661
124
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 20409
125
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 20399
126
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20213
127
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 20084
128
4º PS B Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 19410
129
Czwartaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 19016
130
4 а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 18728
131
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 18426
132
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 18060
133
3 /4 Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 16580
134
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 16568
135
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 16293
136
5A I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 16230
137
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16201
138
Niedźwiadki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 16179
139
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 16080
140
2-Б Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 15986
141
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 15950
142
Νήπια Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 15891
143
Misie Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 15670
144
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 15650
145
3r Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15560
146
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 15560
147
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 15329
148
Допитливі 3 - А Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 15310
149
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 15300
150
3rC Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15232
151
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 14707
152
3r B Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 14469
153
2.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14460
154
4-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 14220
155
УВКГ #69 Фатьянова 10 14180
156
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14140
157
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 14000
158
1-в класс СОШ 77 Город Бишкек 13938
159
3B IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 13817
160
УВКГ #69 Фатьянова 10 13780
161
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13778
162
6latki II Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 13754
163
2-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 13495
164
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 13136
165
4-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12600
166
1-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12500
167
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
168
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 12090
169
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 12029
170
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 12000
171
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 11986
172
Clasa 3-a B Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 11890
173
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
174
Turma O Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 11758
175
4 клас Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 11740
176
СОШ 47 Бишкек 11700
177
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 11400
178
3.º/4ºBS Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 11232
179
2-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11200
180
Equip de les formigues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 11200
181
2 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 11100
182
Jūratė Bialaglovienė, 3 kl 2021-2022m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 11083
183
1-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
184
1 Ж УВКГ #69 Фатьянова 10 11000
185
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 11000
186
1-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
187
2-а класс СОШ 77 Город Бишкек 11000
188
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 11000
189
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 11000
190
2-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10900
191
СОШ 47 Бишкек 10900
192
4-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10900
193
Piątaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 10890
194
Clasa I Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 10810
195
СОШ60 Ул Ахунбаева 10800
196
1 Г Гимназия 2 Каракол 10800
197
СОШ 47 Бишкек 10800
198
СОШ 47 Бишкек 10700
199
CLASA PREGATITOARE D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10700
200
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 10700
201
3.º C Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 10690
202
2-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 10600
203
2 Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10600
204
2д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10517
205
2Е класс УВК ШГ38 Бишкек 10500
206
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10500
207
1-A класс СОШ 77 Город Бишкек 10500
208
СОШ 47 Бишкек 10500
209
3-г УВКГ #69 Фатьянова 10 10500
210
3 в СОШ 47 Бишкек 10500
211
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10400
212
1 в СОШ 47 Бишкек 10400
213
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10400
214
3 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 10400
215
3-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10400
216
СОШ 47 Бишкек 10400
217
2 б СОШ60 Ул Ахунбаева 10400
218
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
219
1-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
220
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10300
221
3-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
222
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
223
Clasa pregătitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10300
224
3- а класс СОШ 77 Город Бишкек 10300
225
4 В УВК ШГ38 Бишкек 10300
226
СОШ 47 Бишкек 10200
227
3r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 10200
228
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
229
Clasa a IV a B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10200
230
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
231
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
232
ОБЕДИНЕН клас - 1 и 2 клас от ОУ Отец Паисий, Кнежа ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 10200
233
СОШ 47 Бишкек 10200
234
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10200
235
4 б Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
236
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
237
1.б УВКГ #69 Фатьянова 10 10200
238
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
239
3 г Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
240
III C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10100
241
Втори "Г" - ОУ "Св.П.Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10100
242
2 Б СОШ 77 Город Бишкек 10100
243
СОШ 47 Бишкек 10100
244
Grupa mare “D”- Grupa Ștrumfilor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 10100
245
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
246
4-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10100
247
2n Escola Joventut Callús 10100
248
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
249
GRUPA FLUTURAȘILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 10100
250
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
251
1-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10100
252
2n B ESCOLA LA FONT MANRESA 10100
253
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10100
254
1.з класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10100
255
3-Ж УВК ШГ38 Бишкек 10100
256
1 - Б клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10100
257
1 клас-СЛЪНЦЕ ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 10100
258
Motyle Przedszkole nr 62 Warszawa 10100
259
4"з"-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10100
260
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 10065
261
GRAAD 3B WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
262
1 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
263
Puisorii-Mica B Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 10000
264
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
265
3 А Средняя школа 40 г.Бишкек 10000
266
3-"И" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
267
СОШ 47 Бишкек 10000
268
4 а Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
269
3- "е" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
270
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
271
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
272
3 б Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
273
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
274
3-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
275
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
276
VI A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
277
3-а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
278
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
279
3 а Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
280
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 10000
281
VA Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
282
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
283
GRAAD 3C WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
284
2n de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
285
3 в УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
286
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
287
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
288
3 Д Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
289
PREGĂTITOARE A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
290
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 10000
291
Първи "А" клас Бухалче СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 10000
292
1-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
293
1класс Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 10000
294
Ciastolinki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 10000
295
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
296
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
297
3r de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
298
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
299
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
300
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
301
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
302
2-В класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
303
1- д класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
304
3- г класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
305
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
306
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
307
3-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
308
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
309
4-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
310
2б-Щурите отличници ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10000
311
2n de primària Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 10000
312
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
313
1c Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10000
314
3-З УВК ШГ38 Бишкек 10000
315
GRAAD 3A WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
316
1 e Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
317
4 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
318
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
319
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
320
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
321
1r primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
322
3 -'з' класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
323
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
324
Klasa czwarta Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 9500
325
4. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 9350
326
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 9280
327
3rA Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 9180
328
3.o A EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 9159
329
Turma E EB de Pombal Pombal 9000
330
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
331
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 8890
332
Zajączki Przedszkole Nr 27 Chorzów 8840
333
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
334
4 RM Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 8780
335
3. bekkur Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 8770
336
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 8730
337
6 latki I Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 8710
338
2.ºB EB de Louriçal Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 8710
339
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
340
1a OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 8600
341
2-б "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 8510
342
Merito Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 8510
343
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
344
3-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 8201
345
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
346
5b SP Wydminy Wydminy 8070
347
2.B ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 7927
348
2-Б Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 7500
349
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 7100
350
1 клас Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 7000
351
Pszczółki Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 7000
352
Klasy przysposabiające do pracy Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 6400
353
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 6300
354
Przedszkole Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 6000
355
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 5900
356
2 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 5900
357
МОНДЕЛИЙЗ- БЪРЗИ ГЕРОИ 103 МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 5900
358
Clasa a V_a A Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 5800
359
3.bekkur Fellaskóli Reykjavík 5800
360
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5800
361
Pillangó Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5800
362
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
363
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
364
4 B primaria IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5700
365
УВКГ #69 Фатьянова 10 5700
366
Clasa a III-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5700
367
Τμήμα 2 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5700
368
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5600
369
3.ºD EB de Pombal Pombal 5600
370
2c Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 5500
371
2º Primaria A Colegio Santa María Assumpta Badajoz 5500
372
Ósma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5500
373
Grupa micoperte Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5400
374
3-в класс Средняя школа 21 Бишкек 5400
375
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5400
376
Πρωινό τμήμα νηπίων -Προνηπίων Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 5400
377
Листопад 2021 ЦР Студія Щастя Ужгород 5400
378
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
379
3-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5300
380
2n ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5300
381
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
382
Szóstaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5300
383
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5300
384
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5300
385
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5300
386
Cicle Inicial Escola L'Espígol Juncosa 5300
387
1 K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5300
388
Klasa zielona Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 5300
389
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5300
390
kl.2b Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 5300
391
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5200
392
УВК ШГ38 Бишкек 5200
393
1 D Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5200
394
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
395
1-10 кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 5200
396
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
397
Grupa mica Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 5200
398
УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
399
1. og 2. bekkur Kerhólsskóli Borg 5200
400
Dirmeikienė Birutė, 3 klasė, 2021/2022m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5200
401
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
402
2 "Е" УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
403
4 кас Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 5200
404
УВК ШГ38 Бишкек 5200
405
Β ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5200
406
1c Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 5200
407
2-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5200
408
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
409
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
410
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
411
3-б класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
412
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5200
413
Teve DMD Ovi Debrecen 5200
414
Grade 3A Swartberg Primary Caledon 5200
415
1-А УВКГ #69 Фатьянова 10 5100
416
7 Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 5100
417
СОШ 47 Бишкек 5100
418
4.º D Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5100
419
1 з УВК ШГ38 Бишкек 5100
420
УВК ШГ38 Бишкек 5100
421
1e УВК ШГ38 Бишкек 5100
422
умни дечица ТЕСТ за училище София 5100
423
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5100
424
"Współpraca" Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 5100
425
III B Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 5100
426
1 е класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5100
427
Grupa mare Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 5100
428
Clasa I C - Buburuzele Vesele Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 5100
429
1 Г УВК ШГ38 Бишкек 5100
430
Γ' Τάξη 25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 5100
431
1 класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5100
432
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5100
433
3-Б Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5100
434
1r ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5100
435
CLASA I D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5100
436
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 5100
437
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
438
3-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
439
1-A ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
440
Kleksy Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5100
441
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
442
1 б - Работливите пчелички СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 5100
443
Grupa VII Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 5100
444
Turma E Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5100
445
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
446
klasa 1 Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 5100
447
Siódma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
448
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 5100
449
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
450
3 klasė mokytojos Reginos Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5100
451
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
452
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5100
453
3A IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5100
454
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
455
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 5100
456
4-А Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
457
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
458
Τμήμα 1 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5100
459
3 А УВК ШГ38 Бишкек 5000
460
5000
461
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
462
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
463
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
464
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
465
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
466
1 Д Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
467
1 Г УВК ШГ38 Бишкек 5000
468
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
469
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
470
1 д класс УВК ШГ38 Бишкек 5000
471
2-"Д" СОШ 77 Город Бишкек 5000
472
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
473
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
474
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
475
3 клас Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 5000
476
2 е Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
477
2-г класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
478
3 д УВК ШГ38 Бишкек 5000
479
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
480
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
481
1-б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 5000
482
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
483
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
484
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
485
Buburuze Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
486
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
487
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
488
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
489
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
490
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
491
Cultură și civilizație franceza Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
492
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
493
4-а СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
494
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
495
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
496
4в-класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
497
1a-класс УВК ШГ38 Бишкек 5000
498
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
499
3- б класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
500
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
501
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
502
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
503
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
504
2 а СОШ 54 Bishkek. 5000
505
4 Г Гимназия 2 Каракол 5000
506
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
507
2 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
508
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
509
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
510
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
511
4-В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
512
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
513
grupa combinată ,,STELUTELOR” Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
514
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
515
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
516
УВК ШГ38 Бишкек 5000
517
clasa a III-a Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 5000
518
3г ,4г класс УВК ШГ38 Бишкек 5000
519
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
520
СОШ 47 Бишкек 5000
521
clasa a III-a Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 5000
522
1-а ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 5000
523
3B Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 5000
524
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
525
УВК ШГ38 Бишкек 5000
526
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
527
УВК ШГ38 Бишкек 5000
528
2 д УВК ШГ38 Бишкек 5000
529
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
530
УВК ШГ38 Бишкек 5000
531
3-А Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 5000
532
УВК ШГ38 Бишкек 5000
533
УВК ШГ38 Бишкек 5000
534
4-Б СОШ 77 Город Бишкек 5000
535
Малките лъвчета ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 5000
536
УВК ШГ38 Бишкек 5000
537
Β2 3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 5000
538
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
539
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
540
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
541
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
542
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
543
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
544
3 в УВК ШГ38 Бишкек 5000
545
4-Ж класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
546
Grupa Mare Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 5000
547
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
548
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
549
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
550
1 В класс Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
551
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
552
3 б УВК ШГ38 Бишкек 5000
553
3B Cambridge Silk Road International School Bishkek 5000
554
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
555
2 "Ж" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
556
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
557
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
558
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
559
2-К класс СОШ 47 Бишкек 5000
560
3"в" Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
561
УВК ШГ38 Бишкек 5000
562
2 в УВК ШГ38 Бишкек 5000
563
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
564
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
565
1 Б 64 школа Ташкент 5000
566
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
567
Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
568
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
569
Α Β Γ Δ 13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 5000
570
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
571
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
572
CP -IV Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 5000
573
GRUPA MARE B - GRUPA MĂMĂRUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
574
3º C JI/EB Cobre Cascais 5000
575
GRUPA MARE B - FLUTURASILOR Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 5000
576
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 5000
577
Clasa I D Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 5000
578
3-б 45 Київ 5000
579
jaydem GGTutoring of Texas The Woodlands TX 5000
580
Siódma A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
581
Pb1 EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 5000
582
Clasa a-VII-a Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 5000
583
Cercul de dans modern grupa VI Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
584
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
585
Csipike Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
586
GRUPA URSULEŢILOR GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 5000
587
Mare ,,C" Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 5000
588
Klasa "OA" GANG SŁODZIAKÓW Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 5000
589
GRUPA MIJLOCIE ,,GRUPA URSULETILOR" Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 5000
590
Ananasy z 3 b klasy Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 5000
591
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 5000
592
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
593
Klasa 3 B Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 5000
594
Clasa a VIII-a Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 5000
595
mokytojos Romos 4 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5000
596
6 SP Wydminy Grunwaldzka 94 5000
597
3 B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
598
Mare D Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
599
GRUPA MARE A-GRUPA ALBINUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
600
Pregatitoare B Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 5000
601
4-Б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
602
4 A IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
603
2. bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 5000
604
2.º B Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
605
III d SP Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 5000
606
klasa 2a Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 5000
607
Mrs Johannson Class 2C (2022) Lemland International School Lemland 5000
608
Little Goose Goose primary Mariehamn 5000
609
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 5000
610
Clasa V B Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 5000
611
3e Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 5000
612
klasa 3 a Szkoła Podstawowa Wrocław 5000
613
1d Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5000
614
4-В Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5000
615
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
616
4-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 5000
617
IV A- Albinutele Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 5000
618
8-Б Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 5000
619
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5000
620
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 5000
621
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 5000
622
A2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
623
POM-D Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
624
GRUPA MARE ,,B”-ALBINUȚELOR Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5000
625
3-А, "Інтелект України" Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 5000
626
Grupa Fluturasilor Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
627
3 Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 5000
628
a III-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
629
1 клас Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 5000
630
Рій "Єдинорожки" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
631
СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
632
4"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
633
2.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
634
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 5000
635
Clasa a2a D Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 5000
636
4г-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
637
2 Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 5000
638
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 5000
639
2-"З" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
640
Zajączki Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 5000
641
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 5000
642
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 5000
643
3-4 класи Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 5000
644
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 5000
645
2 в Гимназия 2 Каракол 5000
646
ART SCHOOL HERO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 5000
647
4 Б СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
648
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
649
4 В Гимназия 2 Каракол 5000
650
3"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
651
3 Д Гимназия 2 Каракол 5000
652
Грудень 2021 Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 5000
653
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
654
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
655
2 В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
656
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
657
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
658
УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
659
Doskonali Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
660
3 "В" СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
661
1-В УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
662
2-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5000
663
Рій "Чорні пантери" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
664
Четвърта възрастова група ДГ "Звездица" ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 5000
665
Læðurnar Kattaskólinn Garðabær 5000
666
3. Blágresi Vatnsendaskóli Kópavogur 5000
667
3ο Τμήμα 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5000
668
Clasa a III-a A Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5000
669
1 в УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
670
Ambitni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
671
Żabki Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 5000
672
2 клас КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 5000
673
Бързи герои ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 5000
674
Νήπια και Προνήπια 19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
675
3.bekkur Kerhólsskóli Borg 5000
676
1 Г класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
677
4t A Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
678
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 5000
679
3 А test test 5000
680
6a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 5000
681
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
682
2a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
683
СОШ 77 Город Бишкек 5000
684
1- б СОШ 77 Город Бишкек 5000
685
Kreseczki, Plastusie, Pędzelki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5000
686
4t B Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
687
PITICILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 5000
688
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
689
УВК ШГ38 Бишкек 5000
КЛАСШКОЛАКРАЇНАМІСТОБАЛИ
1
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 334644
2
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 328806
3
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
4
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 290366
5
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 258798
6
4a SP Wydminy Wydminy 250492
7
3a SP Wydminy Wydminy 246947
8
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
9
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
10
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197809
11
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 194143
12
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 186209
13
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
14
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 182934
15
2-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 171642
16
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 169445
17
3b SP Wydminy Wydminy 165471
18
LOU D EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 141822
19
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 138045
20
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 134716
21
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 132982
22
LOU C EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 128934
23
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 127624
24
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 125659
25
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
26
LOU F EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 118074
27
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
28
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 114767
29
JLouB EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 108774
30
4b SP Wydminy Wydminy 100652
31
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 99309
32
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 98149
33
1 - А клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 95792
34
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 95467
35
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 95319
36
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 94290
37
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
38
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 88203
39
4-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 86794
40
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 80099
41
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
42
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 77771
43
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 76581
44
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 75503
45
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 73973
46
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 72811
47
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 72542
48
6a SP Wydminy Wydminy 69003
49
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 66736
50
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 66732
51
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 66039
52
3 - В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 64830
53
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 63416
54
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 63057
55
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 62883
56
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 60561
57
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 57292
58
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 56456
59
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
60
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
61
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 50981
62
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 50564
63
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 49867
64
1E Гимназия 2 Каракол 47447
65
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 46864
66
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 46603
67
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 46491
68
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 45830
69
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 44565
70
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 44295
71
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 44068
72
MB 2,3 - Turma B Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 42910
73
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 42501
74
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 41176
75
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 41107
76
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 39292
77
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 37782
78
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35516
79
"Непосидючий 4-Б клас" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 33788
80
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 33720
81
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 32652
82
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
83
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 32567
84
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
85
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
86
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
87
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
88
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 31135
89
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30935
90
Средняя школа 40 г.Бишкек 30047
91
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 29875
92
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 29538
93
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 29332
94
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 28620
95
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 28432
96
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 27604
97
4 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 26588
98
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 26532
99
1r A Escola Joventut Callús 26427
100
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
101
2 И УВК ШГ38 Бишкек 25419
102
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25199
103
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24721
104
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
105
2-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 24283
106
Trzecia A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24088
107
4-А клас Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 24070
108
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 23930
109
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
110
3d Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 23572
111
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 23214
103
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 22786
113
2-Е Ліцей № 25 Івано- Франківськ 22755
114
Turma A 1.º/ 4.º Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 22531
115
5a SP Wydminy Wydminy 22452
116
3-Д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 22439
117
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
118
СОШ 47 Бишкек 22374
119
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 22266
120
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
121
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
122
5B I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 21107
123
1 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 20661
124
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 20409
125
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 20399
126
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20213
127
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 20084
128
4º PS B Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 19410
129
Czwartaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 19016
130
4 а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 18728
131
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 18426
132
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 18060
133
3 /4 Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 16580
134
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 16568
135
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 16293
136
5A I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 16230
137
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16201
138
Niedźwiadki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 16179
139
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 16080
140
2-Б Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 15986
141
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 15950
142
Νήπια Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 15891
143
Misie Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 15670
144
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 15650
145
3r Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15560
146
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 15560
147
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 15329
148
Допитливі 3 - А Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 15310
149
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 15300
150
3rC Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15232
151
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 14707
152
3r B Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 14469
153
2.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14460
154
4-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 14220
155
УВКГ #69 Фатьянова 10 14180
156
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14140
157
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 14000
158
1-в класс СОШ 77 Город Бишкек 13938
159
3B IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 13817
160
УВКГ #69 Фатьянова 10 13780
161
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13778
162
6latki II Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 13754
163
2-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 13495
164
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 13136
165
4-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12600
166
1-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12500
167
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
168
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 12090
169
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 12029
170
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 12000
171
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 11986
172
Clasa 3-a B Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 11890
173
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
174
Turma O Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 11758
175
4 клас Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 11740
176
СОШ 47 Бишкек 11700
177
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 11400
178
3.º/4ºBS Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 11232
179
2-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11200
180
Equip de les formigues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 11200
181
2 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 11100
182
Jūratė Bialaglovienė, 3 kl 2021-2022m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 11083
183
1-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
184
1 Ж УВКГ #69 Фатьянова 10 11000
185
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 11000
186
1-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
187
2-а класс СОШ 77 Город Бишкек 11000
188
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 11000
189
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 11000
190
2-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10900
191
СОШ 47 Бишкек 10900
192
4-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10900
193
Piątaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 10890
194
Clasa I Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 10810
195
СОШ60 Ул Ахунбаева 10800
196
1 Г Гимназия 2 Каракол 10800
197
СОШ 47 Бишкек 10800
198
СОШ 47 Бишкек 10700
199
CLASA PREGATITOARE D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10700
200
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 10700
201
3.º C Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 10690
202
2-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 10600
203
2 Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10600
204
2д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10517
205
2Е класс УВК ШГ38 Бишкек 10500
206
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10500
207
1-A класс СОШ 77 Город Бишкек 10500
208
СОШ 47 Бишкек 10500
209
3-г УВКГ #69 Фатьянова 10 10500
210
3 в СОШ 47 Бишкек 10500
211
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10400
212
1 в СОШ 47 Бишкек 10400
213
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10400
214
3 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 10400
215
3-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10400
216
СОШ 47 Бишкек 10400
217
2 б СОШ60 Ул Ахунбаева 10400
218
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
219
1-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
220
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10300
221
3-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
222
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
223
Clasa pregătitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10300
224
3- а класс СОШ 77 Город Бишкек 10300
225
4 В УВК ШГ38 Бишкек 10300
226
СОШ 47 Бишкек 10200
227
3r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 10200
228
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
229
Clasa a IV a B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10200
230
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
231
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
232
ОБЕДИНЕН клас - 1 и 2 клас от ОУ Отец Паисий, Кнежа ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 10200
233
СОШ 47 Бишкек 10200
234
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10200
235
4 б Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
236
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
237
1.б УВКГ #69 Фатьянова 10 10200
238
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
239
3 г Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
240
III C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10100
241
Втори "Г" - ОУ "Св.П.Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10100
242
2 Б СОШ 77 Город Бишкек 10100
243
СОШ 47 Бишкек 10100
244
Grupa mare “D”- Grupa Ștrumfilor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 10100
245
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
246
4-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10100
247
2n Escola Joventut Callús 10100
248
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
249
GRUPA FLUTURAȘILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 10100
250
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
251
1-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10100
252
2n B ESCOLA LA FONT MANRESA 10100
253
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10100
254
1.з класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10100
255
3-Ж УВК ШГ38 Бишкек 10100
256
1 - Б клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10100
257
1 клас-СЛЪНЦЕ ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 10100
258
Motyle Przedszkole nr 62 Warszawa 10100
259
4"з"-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10100
260
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 10065
261
GRAAD 3B WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
262
1 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
263
Puisorii-Mica B Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 10000
264
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
265
3 А Средняя школа 40 г.Бишкек 10000
266
3-"И" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
267
СОШ 47 Бишкек 10000
268
4 а Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
269
3- "е" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
270
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
271
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
272
3 б Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
273
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
274
3-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
275
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
276
VI A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
277
3-а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
278
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
279
3 а Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
280
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 10000
281
VA Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
282
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
283
GRAAD 3C WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
284
2n de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
285
3 в УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
286
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
287
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
288
3 Д Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
289
PREGĂTITOARE A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
290
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 10000
291
Първи "А" клас Бухалче СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 10000
292
1-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
293
1класс Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 10000
294
Ciastolinki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 10000
295
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
296
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
297
3r de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
298
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
299
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
300
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
301
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
302
2-В класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
303
1- д класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
304
3- г класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
305
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
306
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
307
3-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
308
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
309
4-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
310
2б-Щурите отличници ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10000
311
2n de primària Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 10000
312
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
313
1c Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10000
314
3-З УВК ШГ38 Бишкек 10000
315
GRAAD 3A WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
316
1 e Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
317
4 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
318
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
319
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
320
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
321
1r primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
322
3 -'з' класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
323
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
324
Klasa czwarta Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 9500
325
4. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 9350
326
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 9280
327
3rA Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 9180
328
3.o A EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 9159
329
Turma E EB de Pombal Pombal 9000
330
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
331
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 8890
332
Zajączki Przedszkole Nr 27 Chorzów 8840
333
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
334
4 RM Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 8780
335
3. bekkur Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 8770
336
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 8730
337
6 latki I Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 8710
338
2.ºB EB de Louriçal Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 8710
339
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
340
1a OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 8600
341
2-б "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 8510
342
Merito Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 8510
343
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
344
3-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 8201
345
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
346
5b SP Wydminy Wydminy 8070
347
2.B ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 7927
348
2-Б Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 7500
349
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 7100
350
1 клас Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 7000
351
Pszczółki Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 7000
352
Klasy przysposabiające do pracy Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 6400
353
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 6300
354
Przedszkole Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 6000
355
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 5900
356
2 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 5900
357
МОНДЕЛИЙЗ- БЪРЗИ ГЕРОИ 103 МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 5900
358
Clasa a V_a A Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 5800
359
3.bekkur Fellaskóli Reykjavík 5800
360
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5800
361
Pillangó Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5800
362
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
363
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
364
4 B primaria IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5700
365
УВКГ #69 Фатьянова 10 5700
366
Clasa a III-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5700
367
Τμήμα 2 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5700
368
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5600
369
3.ºD EB de Pombal Pombal 5600
370
2c Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 5500
371
2º Primaria A Colegio Santa María Assumpta Badajoz 5500
372
Ósma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5500
373
Grupa micoperte Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5400
374
3-в класс Средняя школа 21 Бишкек 5400
375
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5400
376
Πρωινό τμήμα νηπίων -Προνηπίων Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 5400
377
Листопад 2021 ЦР Студія Щастя Ужгород 5400
378
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
379
3-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5300
380
2n ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5300
381
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
382
Szóstaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5300
383
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5300
384
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5300
385
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5300
386
Cicle Inicial Escola L'Espígol Juncosa 5300
387
1 K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5300
388
Klasa zielona Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 5300
389
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5300
390
kl.2b Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 5300
391
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5200
392
УВК ШГ38 Бишкек 5200
393
1 D Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5200
394
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
395
1-10 кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 5200
396
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
397
Grupa mica Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 5200
398
УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
399
1. og 2. bekkur Kerhólsskóli Borg 5200
400
Dirmeikienė Birutė, 3 klasė, 2021/2022m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5200
401
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
402
2 "Е" УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
403
4 кас Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 5200
404
УВК ШГ38 Бишкек 5200
405
Β ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5200
406
1c Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 5200
407
2-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5200
408
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
409
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
410
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
411
3-б класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
412
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5200
413
Teve DMD Ovi Debrecen 5200
414
Grade 3A Swartberg Primary Caledon 5200
415
1-А УВКГ #69 Фатьянова 10 5100
416
7 Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 5100
417
СОШ 47 Бишкек 5100
418
4.º D Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5100
419
1 з УВК ШГ38 Бишкек 5100
420
УВК ШГ38 Бишкек 5100
421
1e УВК ШГ38 Бишкек 5100
422
умни дечица ТЕСТ за училище София 5100
423
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5100
424
"Współpraca" Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 5100
425
III B Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 5100
426
1 е класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5100
427
Grupa mare Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 5100
428
Clasa I C - Buburuzele Vesele Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 5100
429
1 Г УВК ШГ38 Бишкек 5100
430
Γ' Τάξη 25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 5100
431
1 класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5100
432
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5100
433
3-Б Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5100
434
1r ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5100
435
CLASA I D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5100
436
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 5100
437
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
438
3-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
439
1-A ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
440
Kleksy Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5100
441
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
442
1 б - Работливите пчелички СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 5100
443
Grupa VII Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 5100
444
Turma E Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5100
445
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
446
klasa 1 Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 5100
447
Siódma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
448
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 5100
449
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
450
3 klasė mokytojos Reginos Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5100
451
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
452
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5100
453
3A IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5100
454
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
455
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 5100
456
4-А Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
457
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
458
Τμήμα 1 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5100
459
3 А УВК ШГ38 Бишкек 5000
460
5000
461
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
462
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
463
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
464
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
465
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
466
1 Д Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
467
1 Г УВК ШГ38 Бишкек 5000
468
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
469
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
470
1 д класс УВК ШГ38 Бишкек 5000
471
2-"Д" СОШ 77 Город Бишкек 5000
472
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
473
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
474
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
475
3 клас Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 5000
476
2 е Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
477
2-г класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
478
3 д УВК ШГ38 Бишкек 5000
479
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
480
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
481
1-б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 5000
482
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
483
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
484
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
485
Buburuze Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
486
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
487
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
488
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
489
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
490
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
491
Cultură și civilizație franceza Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
492
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
493
4-а СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
494
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
495
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
496
4в-класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
497
1a-класс УВК ШГ38 Бишкек 5000
498
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
499
3- б класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
500
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
501
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
502
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
503
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
504
2 а СОШ 54 Bishkek. 5000
505
4 Г Гимназия 2 Каракол 5000
506
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
507
2 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
508
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
509
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
510
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
511
4-В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
512
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
513
grupa combinată ,,STELUTELOR” Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
514
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
515
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
516
УВК ШГ38 Бишкек 5000
517
clasa a III-a Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 5000
518
3г ,4г класс УВК ШГ38 Бишкек 5000
519
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
520
СОШ 47 Бишкек 5000
521
clasa a III-a Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 5000
522
1-а ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 5000
523
3B Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 5000
524
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
525
УВК ШГ38 Бишкек 5000
526
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
527
УВК ШГ38 Бишкек 5000
528
2 д УВК ШГ38 Бишкек 5000
529
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
530
УВК ШГ38 Бишкек 5000
531
3-А Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 5000
532
УВК ШГ38 Бишкек 5000
533
УВК ШГ38 Бишкек 5000
534
4-Б СОШ 77 Город Бишкек 5000
535
Малките лъвчета ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 5000
536
УВК ШГ38 Бишкек 5000
537
Β2 3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 5000
538
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
539
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
540
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
541
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
542
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
543
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
544
3 в УВК ШГ38 Бишкек 5000
545
4-Ж класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
546
Grupa Mare Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 5000
547
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
548
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
549
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
550
1 В класс Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
551
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
552
3 б УВК ШГ38 Бишкек 5000
553
3B Cambridge Silk Road International School Bishkek 5000
554
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
555
2 "Ж" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
556
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
557
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
558
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
559
2-К класс СОШ 47 Бишкек 5000
560
3"в" Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
561
УВК ШГ38 Бишкек 5000
562
2 в УВК ШГ38 Бишкек 5000
563
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
564
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
565
1 Б 64 школа Ташкент 5000
566
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
567
Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
568
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
569
Α Β Γ Δ 13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 5000
570
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
571
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
572
CP -IV Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 5000
573
GRUPA MARE B - GRUPA MĂMĂRUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
574
3º C JI/EB Cobre Cascais 5000
575
GRUPA MARE B - FLUTURASILOR Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 5000
576
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 5000
577
Clasa I D Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 5000
578
3-б 45 Київ 5000
579
jaydem GGTutoring of Texas The Woodlands TX 5000
580
Siódma A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
581
Pb1 EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 5000
582
Clasa a-VII-a Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 5000
583
Cercul de dans modern grupa VI Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
584
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
585
Csipike Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
586
GRUPA URSULEŢILOR GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 5000
587
Mare ,,C" Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 5000
588
Klasa "OA" GANG SŁODZIAKÓW Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 5000
589
GRUPA MIJLOCIE ,,GRUPA URSULETILOR" Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 5000
590
Ananasy z 3 b klasy Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 5000
591
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 5000
592
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
593
Klasa 3 B Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 5000
594
Clasa a VIII-a Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 5000
595
mokytojos Romos 4 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5000
596
6 SP Wydminy Grunwaldzka 94 5000
597
3 B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
598
Mare D Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
599
GRUPA MARE A-GRUPA ALBINUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
600
Pregatitoare B Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 5000
601
4-Б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
602
4 A IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
603
2. bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 5000
604
2.º B Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
605
III d SP Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 5000
606
klasa 2a Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 5000
607
Mrs Johannson Class 2C (2022) Lemland International School Lemland 5000
608
Little Goose Goose primary Mariehamn 5000
609
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 5000
610
Clasa V B Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 5000
611
3e Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 5000
612
klasa 3 a Szkoła Podstawowa Wrocław 5000
613
1d Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5000
614
4-В Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5000
615
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
616
4-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 5000
617
IV A- Albinutele Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 5000
618
8-Б Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 5000
619
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5000
620
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 5000
621
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 5000
622
A2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
623
POM-D Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
624
GRUPA MARE ,,B”-ALBINUȚELOR Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5000
625
3-А, "Інтелект України" Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 5000
626
Grupa Fluturasilor Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
627
3 Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 5000
628
a III-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
629
1 клас Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 5000
630
Рій "Єдинорожки" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
631
СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
632
4"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
633
2.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
634
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 5000
635
Clasa a2a D Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 5000
636
4г-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
637
2 Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 5000
638
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 5000
639
2-"З" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
640
Zajączki Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 5000
641
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 5000
642
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 5000
643
3-4 класи Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 5000
644
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 5000
645
2 в Гимназия 2 Каракол 5000
646
ART SCHOOL HERO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 5000
647
4 Б СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
648
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
649
4 В Гимназия 2 Каракол 5000
650
3"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
651
3 Д Гимназия 2 Каракол 5000
652
Грудень 2021 Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 5000
653
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
654
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
655
2 В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
656
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
657
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
658
УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
659
Doskonali Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
660
3 "В" СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
661
1-В УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
662
2-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5000
663
Рій "Чорні пантери" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
664
Четвърта възрастова група ДГ "Звездица" ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 5000
665
Læðurnar Kattaskólinn Garðabær 5000
666
3. Blágresi Vatnsendaskóli Kópavogur 5000
667
3ο Τμήμα 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5000
668
Clasa a III-a A Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5000
669
1 в УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
670
Ambitni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
671
Żabki Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 5000
672
2 клас КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 5000
673
Бързи герои ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 5000
674
Νήπια και Προνήπια 19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
675
3.bekkur Kerhólsskóli Borg 5000
676
1 Г класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
677
4t A Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
678
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 5000
679
3 А test test 5000
680
6a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 5000
681
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
682
2a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
683
СОШ 77 Город Бишкек 5000
684
1- б СОШ 77 Город Бишкек 5000
685
Kreseczki, Plastusie, Pędzelki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5000
686
4t B Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
687
PITICILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 5000
688
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
689
УВК ШГ38 Бишкек 5000
ДОЛУЧИТИСЯ

ПРО НАС

ЗУСТРІЧАЙТЕ СУПЕРГЕРОЇВ

КАМПАНІЯ В ДІЇ

СПІЛЬНОТА

СОЦІАЛЬНА
ПОКУПКУ ЗРОБЛЕНО!
НЕДОСТАТНЬО МОНЕТ!
НЕДОСТАТНЬО ДІАМАНТІВ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software